Riješeno

Zašto su pretplatničke tarife tako skupe?

  • 11 August 2017
  • 4 odgovora
  • 2558 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Kao što naslov govori, zanima me zašto je cijena tako visok, ai vez ugovorne obveze i sa.I bez uređaja na pretplatu, i sa.
icon

Najbolji odgovor od Gorlock 20 August 2017, 20:23

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Zato što smo se vratili u vrijeme kad su za one koji pitaju koliko košta namijenjeni bonovi. Oni koji ne pitaju koliko košta mogu na pretplatu.
Razina korisnika 2
Da... Zar takvih ima.
Razina korisnika 5
Ima, naravno, pogotovo tvrtke.

Osobno sam jedan od prvih korisnika opcije unlimited u HT-u, prije mnogo godina, s tim da je taj unlimited bio ograničen kao i danas, na svim mrežama.

Sve je stvar što i koliko tko treba.

Recimo imam Simpu koju doista rijetko nadoplatim, rekao bih gotovo nikada, osim ljeti kada su klinci odsutni i kada povremeno koristimo opciju internet dan (neograničeno doista 10 kn/24 sata). I to nam je super po tom broju, koji je u biti preostalih 9 mjeseci u godini gotovo neaktivan.

S druge strane osobno koristim pretplatu od 1998 godine i oduvijek imam neograničen broj razgovora koliko košta da košta jer mi treba.

Pretplata nije za sve i svakoga, mnogi roditelji, mladi, stariji, stari su legli na fore, povoljno kupovali na rate itd... mnogi su se opekli pa i opametili, ali i operateri su se opametili pa su počeli cijeniti prave vrijednosti/korisnike, tako da ne mora sve biti tako skupo, već je potrebno sve prilagoditi svojim potrebama i mogućnostima.
Davno sam komentirao da je najbolja ponuda kombiniraj i uštedi ona koju si sami složite, ovisno o potrebama dakako, ali kod različitih operatera.
Moja ovogodišnja kombinacija:
Telefon isključen :)
Internet fiksni H1 telekom 149 kn bez U.O. 20 Mbit/s download, upload 1,75
Vip Sat tv bez U.O.
Max Sat tv bez U.O. + besplatna snimalica na vlastiti USB
T-mobile pretplata uz U.O. 3 broja + 1 Simpa
Uz opcije HBO GO i Maxtv To go...

Da imam i neaktivan receiver EvoTV, bez U.O.

Nema te magente niti tog operatera koji može dati bolju cijenu da bi sve ovo objedinio u jedan paket, kad bi vam rekao koliko ovo sve košta ne bi vjerovali koliko zapravo malo košta za sve navedeno u usporedbi s bilo kojim paketima.
zato sto ti uz tarifu omoguci kupnju npr. iPhone7 za 9kn bez kreditne kartice i ljudi ce naravno potpisati bilosto samo da se dokopaju novog flagship uređaja..

Odgovori