Riješeno

Zanima me kako obnovit postojeci ugovor

  • 31 March 2017
  • 13 odgovora
  • 827 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Imam postojeći ugovor do 12mjeseca tekuće godine i zanima me dali se i na koji nacin može doći do novog uređaja,jer sam bio u vip centru rekli su mi da moram otplatit uređaj u potpunosti koji iznosi 100kn mjesečno i na taj način postić uslov da obnovim na novo ugovor,što mi je okj,i sada kada bi htjeo to učinit agent mi govori u potpunosti drugu priču u kojoj bi ja morao isplatit tarifu punu u XL terifi za ovi 9mje. preostali,pa tek nakon mjesec dana napravit novi ugovor što je suludo a već sam dugo preplatnik vaš i redovno izmirujem davanje...
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 31 March 2017, 20:59

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 4
Bok @Almir90. Možeš zatražiti prijevremeni izračun penala koji ti se naplate kako bi mogao ranije produljiti ugovor. Što znači da je informacija koju si dobio od agenta točna.
Oky,hwala lijepa,po njenom izračunu 2700kn mene bi to izašlo sto je 300kn na mjesec živa prevara,nikad više na ugovori nit išta u VIP...
Razina korisnika 4
Zbilja mi je žao što nisi zadovoljan 😕 Imaš opciju ili pričekati dok budu 3 mjeseca prije isteka ugovora ili si pogledati neki od mobitela koje imamo u ponudi na bonove. To ti ne bi ni na koji način utjecalo na ugovornu obavezu. Bi li te to zanimalo?
Zanimalo bi me ali uređaj koji ja želim s8 kod vas ce bit 7-8tisuća kuna na bonove predpostavka.
Razina korisnika 4
S8 u startu vjerojatno neće biti na bonove, ali će i dalje biti u našoj ponudi, te će ga biti moguće uzeti i kasnije.
Hwala,ima kod drugi operatera,ionak odvas nema šta očekivat ...
Pa uzmi drugi broj i kupi s8 , skombiniraj s fixnom i super, sebi uzmi mobitel , ženi daj broj i što fali, 2700 za otkup Uo , to je 8 mjeseci na XL tarifi + uredjaj na koju kao postojeci korisnik ako redovito placas racune ionako imas pravo
Razina korisnika 1
Bedž +3
Almire, s obzirom na postojeću ugovornu obvezu i ako je tvoja želja uzeti novi Samsung S8 imaš dvije do sada navedene opcije. Možeš otplatiti ostatak ugovorne obveze pa napraviti novi ugovor ili uz postojeću pretplatu uzeti još jednu, kao što je Bpainx preporučio 🙂
Razina korisnika 2
VIP MIRJANA jedno pitanje ,na računu za 3 mjesec mi dolaze penali , jer sam otplatio ugovor i od 24.3 taj broj je na bonove ,
zanima me da li mogu opet uzeti preplatu , da li mi ostaje isti broj ili moram uzeti novi broj?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Misliš prebacio si broj na bonove pa bi sad opet natrag na pretplatu? Mislim da nema nikakvog pisanog pravila koje bi te onemogućilo u toj nakani.
Razina korisnika 2
Da upravo tako ,jer sam jedno 15 dana na bonove pa sa misli da je možda kakav vremenski rok
Razina korisnika 7
Bedž +3
Već par godina ne postoje ta pravila da moraš bit na mreži 3, 6 mjeseci i sl... Sad broj može šetat kako te volja. Jedino te mogu odbiti ako nisi bio uredan platiša i tako nešto pa si na kakvoj crnoj listi, ali to je rijetko. Jedno vrijeme su bili pritisli, ali već neko vrijeme nisam čula da su nekom odbili.
Razina korisnika 2
Svi računi su plaćeni , nemam nikakvih dugovanja osim otplate starog ugovora na računu za 3 mjesec , ali mislim da je rok do 16 u mjesecu a onda račun prelazi u dug ako se ne varam.

Odgovori