zakinut za 4 megabajta na finjaka

  • 5 December 2022
  • 19 odgovora
  • 401 pregled

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 38 odgovora

Džeparenje korisnika

Već sam se bio navikao na čudno ponašanje pojedinih agenata u A1 kroz godine ali
ovaj nedavni slučaj laganja i manipuliranja nisam još vidio.
Ljetos mi spuste brzinu sa 6 megabajta na 2mb. Nazovem SZK i ljubazni agent mi kaže da su na tom i tom odašiljaču radovi te da će ubrzo biti sve popravljeno i ok ali da će brzina biti čak i BRŽA!!
Evo prošlo par mjeseci i ništa. 0. Nazovem danas i javi se čovjek iz SZK zadužen za tu problematiku i počne pričati naširoko bajke, kako smeta drveće i lišće i slične nebuloze i da je signal čak i odličan... Na moj upit što se dogodilo sa mojih 4megabajta brzine ne dobijam odgovor već samo ponavljanje tekstova iz priručnika routera i slično. Dakle 0. NULA. Al čovjek ljubazan i dalje ponavlja jedno te isto.
I shvatim da sam pokraden jer sam shvatio da su me agenti uz SZK izlagali i to pošteno. i dalje plaćam istu cijenu a dobijam samo 1-2mb zauzvrat.
Shvatio sam da je A1 samo jedna od firmi koja krpari svoju mrežu i održava ju na životu zahvaljujući korisnicima koje šišaju za milione a zauzvrat ti daju laž i manipulaciju i vremenom ti uskračuju signal za koji si platio punu cijenu.
Ajde što je signal oslabio ali to ponižavajuće laganje i manipulacija ih stavlja u kategoriju cigana sa buvljaka - zamislite da ste kupili od nekoga bicikl i taj prodavač vam poslije skine/ukrade točkove. Ciganluk do bola i ponižavanje korisnika zbog profita.
Ovo postanje i je jedino što čovjeku nakon takve prevare ostaje, vjerovatno da je i ovaj forum zbog takvih potreba uprave i otvoren - da se malo olakšaš nakon prevare, ponižavanja i muljanja za koje si platio PUNU cijenu.
I vozi dalje, ko koga prevari taj profitira. BLJAK.


Odgovora 19

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nemaš potrebu za "olakšavanjem" i vikanjem ovdje, ako želiš da ti netko od forumaša pomogne, možda da napišeš više podataka. Kao npr. koju uslugu koristiš, koja tarifa, koji router? Smeta lišće, drveće? Homebox? Jesi li proučio teme i savjete o homeboxu ako je homebox u pitanju itd... Imaš brzinu 6 megabajta a smanjili ti na 2... 🤔

Razina korisnika 1

Poštovani gogsy ovo i je samo olakšavanje. Nakon svih provjera i utvrđivanja sadašnjeg stanja i daljnjeg ignoriranja ljudi iz tehničke podrške šta čovjeku ostaje?? Pa samo olakšavanje kad shvatiš da si samo roba kojoj pričaju nerealne stvari zbog zarade. Miliona i miliona.
Ali evo ti i podaci:
duži niz godina koristim homebox ZTE mf283+ na brzini od 6 MB, ruralno područje, čistine, sela, šume, nema nebodera. čak su u zadnjih par godina posjekli dobar dio šume u okolini.  znači od dana uzimanja pretplate za homebox imam 6MB u sekundi. znalo je rijetko pasti na 5MB.
i tako prije par mjeseci padne na 1,5 - 2 MB/sec.
nazovem SZK tehničku podršku (onu za internet baš) i čovjek mi kaže da su radovi zbog kvara u tijeku na odašiljaču u mojoj blizini.
i još mi čovjek sa obećavajućim glasom kaže da će poslije popravka brzina biti još i BRŽA!! i eto čekao sam do nedavno i nazovem opet SZK da vidim o čemu se radi.
i vrlo ljubazni čovjek mi počne pričati priče kako je meni sad brzina još i odlična te da mi sigurno smeta drveće i lišće pa je ZATO signal slab...Ali čovjek uopće ne reagira na to što je signal odjednom nestao nakon popravljanja odašiljača, kao da me ne čuje a ponovio sam mu to par puta. I tu shvatim da me prave budalom unatoč informacijama i činjenicama vezanim za odašiljač i kvar. znači čovjek ladno prelazi preko toga i ponavlja mi da je lišće krivo za SVE!
i normalno, automatski se osjetim poniženo, frustrirano i jadno što moram uopće kroz to prolaziti. od jučer pijem Normabel jer se lagano tresem zbog negative koju sam doživio od A1 kojima plaćam godinama za internet.
i šta mi ostaje nakon svega? pa ljutnja, nervoza, bijes, poniženje, frustriranost na kvadrat. Pa nisam kamen da ništa ne osjećam. potrošeni sam branitelj i ovakve me stvari izbace lako iz takta ne mogu si pomoći. mrzim nepravdu i laž.

kažeš da proučim savjete o homeboxu? hvala na savjetu ali to sam sve prošao prije više godina, našao najbolje mjesto za router u vrhu krova i one 2 antenice stavio na najbolji položaj. i sve je bilo ok godinama do trenutka ukidanja 4MB prije par mjeseci što je DVIJE TREĆINE brzine za koju plaćam. zatim izjava od SZK da je odašiljač u kvaru, zatim nedavni ratgovor sa agentom iz tehničke podrške koji NEGIRA činjenice koje sam iznio i koji mi tvrdi da je lišće problem svega. 
E to ti je ta priča sa biciklom koji kupiš od nekoga a taj ti poslije ukrade točkove i kaže da nije kriv te da su možda u šumi pod lišćem..to je bolesno.

Ali da se vratimo malo na popravak odašiljača o kojem mi je ljetos 'pričao' agent iz SZK: čovjek lijepo kaže da je kvar i da će ubrzo biti popravljen te da će brzina biti i brža.. ali mene ne zanima brža brzina uopće, ne treba mi, već mi treba da mi vrate 2/3 brzine koju su mi ukinuli.
I pazi sad, odašiljač se kao popravio, a meni ukinuta brzina zbog toga???
Čekaj malo pa gdje su te nove tehnologije, 5G i slično? ???????????
A meni se još i smanjuje iz kojeg razloga? HALOO?

Eto gogsy oprosti na piskaranju ali i sam vidiš da mi nije drugo ostalo osim da se olakšam da barem malo smanjim frustraciju koju osjećam i zbog koje pijem Normabel.
Žao mi je ako sam te uzrujao jer kažeš da vičem kao...nije samo to već mi dođe da puknem i eksplodiram od nezadovoljstva i nepravde.

Eto dobio si sve informacije, vidim da ti piše dole da kao ne radiš za A1..ok ali i sam vidiš da se danas može prikazati i izmanipulirati skoro SVE. Kome više vjerovati i zašto? 
Uprava A1 vrlo dobro zna što radi, kad otkantaju korisnika kojemu su nanijeli nepravdu putem telefona i SZK nemaš kud nego na forum i tu napisati što ti se dogodilo i tu malo piskaraš da se olakšaš. Profesionalci biznismeni koji od mase ljudi žive u izobilju poput bogova.

oprosti ali da stanje stvari nije ovakvo i da kao korisnik ne doživljavam ovakvu nepravdu vjerovatno bih razmišljao drugačije i ljepše. Ali netko se očito potrudio da bude baš ovako. 
e da, nemoj mi samo spominjati HAKOM jer koliko sam shvatio oni su desna ruka A1 kojima idu na ruku dok korisnike ladno šišaju za milione. ruka ruku mije.
 

Razina korisnika 7
Bedž +4

A1 gasi pojedine frekvencije na pojedinim tornjevima. Iz osobnog iskustva sa drugim operaterom koji isto ugasio pojedine frekvencije na tornju na koji se spajam. Naravno da neće priznati nego sve okolo pali gasi router …. resetiramo liniju…. i još štošta neučinkovito od prijedloga njihovih. Evo ovdje je baš kolega sa foruma imao istu situaciju sa A1 link

Razina korisnika 1
Bedž +1

@zexmex žao mi je radi iskazanog nezadovoljstva i što si stekao negativan dojam. Rado ćemo dodatno provjeriti uslugu, možeš li nam samo OVDJE poslati svoje podatke?  

Razina korisnika 1

A1 gasi pojedine frekvencije na pojedinim tornjevima. Iz osobnog iskustva sa drugim operaterom koji isto ugasio pojedine frekvencije na tornju na koji se spajam. Naravno da neće priznati nego sve okolo pali gasi router …. resetiramo liniju…. i još štošta neučinkovito od prijedloga njihovih. Evo ovdje je baš kolega sa foruma imao istu situaciju sa A1 link

Puno hvala na info i rasvjetljavanju situacije. Zato se stručnjak iz SZK i pravi grbav i ne želi čuti ništa drugo osim da smeta lišće...
Evo zvao sam opet prije par minuta i ponovio istu priču nekoliko puta dok me nisu prespojili nekome tko se kao 'razumije'. I na kraju se javi neka ženska i samo govori - ne znam ništa ne znam ništa.. više se i ne isplati zvati kad unaprijed znaš da će te lagati i muljačiti.
Bogme je*eno frustrirajuće..

Uzmu ti novac, uskrate signal, ponižavaju te i lažu u lice - smatram da su A1 šefovi očito na kokainu ili u dugovima čim je počelo takvo iskopčavanje i muljanje. Jer tako se ponašaju samo teški ovisnici kojima više ništa nije važno osim da negdje maznu lovu i našmrču se. 
Molim boga da bude rata sve će se riješiti.
Ako nekome smeta to što sam frustriran time što me potkradaju i što se ovako izražavam žao mi je ali ne upravljam ja trenutno svojim lošim raspoloženjem već isključivo ljudi iz A1 koji bestidno lažu hrvatske građane.
Pljuc.

Razina korisnika 1

@zexmex žao mi je radi iskazanog nezadovoljstva i što si stekao negativan dojam. Rado ćemo dodatno provjeriti uslugu, možeš li nam samo OVDJE poslati svoje podatke?  

Poštovanje Magdalena

maloprije sam opet zvao vašu SZK i opet dobio ponižavanje u vidu - ne znamo ništa i ne možemo ništa.
Pošto i sami znate da A1 isključuje frekvencije po odašiljačima i da se radi o tome čemu taj vaš nastup u kojem izražavate žaljenje i dajete mi lažnu nadu sa nekom provjerom?
Pa već je previše ljudi nasjelo na te provjere i resetiralo modem bez rezultata, to je više psihološki pristup i kupovina vremena. 
Poslati ću vam podatke kao zadnji jadnik koji se hvata za slamku nade da će se nešto promijeniti. Igramo igru u kojoj se unaprijed zna pobjednik koji profitira. Eto igrajmo tu igru da se vi zabavite a ja da opet dobijem istu negativu i zlo koje već proživljavam. To se zove sol na ranu - hvala vam.
Inače Vas mlade ljude iz SZK poštujem i cijenim jer za malu plaću trpite svakakve gadarije od frustriranih korisnika putem telefona i govorite ono što vam je rečeno da govorite i ponavljate. Šteta ali posao je posao. Ja ga ne bih sigurno radio za tu plaću koju vam daju.

Razina korisnika 1

5G kao.......stiže, rastura, brzinaaaa nemoguća vauuuuuuu...
Pa gdje je taj 5G? U Austriji na skijanju?
a meni iz SZK maloprije ženska savjetuje da podesim router na 3G kako bih dobio bolji signal.
Znači zakinuli me za 2/3 brzine interneta nakon što su pogasili frekvencije na odašiljačima i sad me još sprdaju da koristim 3G??

Pa to je normalno, pošteno i napredno? Pa da..

Razina korisnika 1

Sada kad sam malo detaljnije vratio film vezano za moj nedavni današnji poziv prema SZK, prepoznao sam glas čovjeka iz tehničke podrške koji mi je ljetos rekao da je odašiljač u kvaru i to doslovce ovako: hmmm da, vidljivo je u sustavu da se radi o kvaru na odašiljaču koji će ubrzo biti otklonjen ali nakon popravka ćete imati još i veću brzinu!
I danas su me na SZK prespojili do tog istog čovjeka koji me je zatim prespojio nekoj ženskoj koja ne barata tehničkim detaljima ali se zato podsmjehivala na moje molbe da opet puste te frekvencije sa odašiljača.
Izgledalo je kao da joj je taj čovjek rekao da me otepe i upotrijebio ju je da ne mora sa mnom razgovarati a njoj je to bilo smiješno..
Sve je to snimljeno kao i razgovor s tim čovjekom od ljetos koji mi je potvrdio da se radi o kvaru na odašiljaču i da će brzine biti još i veće..
Dakle vrlo bolesna situacija i pristup korisnicima, vrlo bolesno.

@zexmex  I ja imam slične probleme, samo kod mene je problem bazna stanica je preopterećena,i to gle čuda već 1 godinu, nakon poziva i svega situacija se nije popravila..., rekli su da u mojoj blizini planiranju izgraditi novu baznu stanicu ništa od nje... a niti ni od bolje brzine na postojecoj baznoj... Nazalost a1 će sam sebi otjerati korisnike zbog brzine,cjene su digli a situacija sa brzinama 0%......

Razina korisnika 1

D30102 

a koliko tek ima ljudi koji šute jer misle da tako mora biti i koji služe A1 mreži poput onih tjelesa što leže u Matrixu? Ne daj bože ali tako izgleda zapravo - ljudi sjede ili leže po kućicama i crpi im se novac i energija kroz žice ili bežično. Zauzvrat dobiju laž ili ništavilo.

šta se u stvari desilo i još se događa - nakon što je stranac kupio Vip počeo je reklamirati mrežu kao superduper nešto i obećavati korisnicima kule i vile. E kad se nakačio veći broj ovčica zbog tog stampedo marketinga onda su lagano počeli malo žešće 'musti' hrvatske građane i manipulirati odašiljačima i signalom zbog pogađate - profita.
Znači to gašenje frekvencija po odašiljačima je unaprijed smišljeni plan koji im donosi extra ogroman profit. (pitam se samo gdje to potroše??)
Znači krađa na finjaka kako sam i rekao već. Proda ti bicikl, poslije ti ukrade točkove pa se pravi blesav da ne zna ništa o tome.
E tako se gomilaju milioni u džepovima A1 elite koja ne obitava puno na našoj nižoj razini.

I neki dan me agent iz SZK navuče kao da uzmem novi homebox na pretplatu pa ću sigurno imati bolji signal jer kaže stari router ne valja.. A oni u stvari pogasili frekvencije na odašiljačima..
Kad mi novi router dođe kući spojit ću reda radi da vidim koja je razlika i pošto će zasigurno biti isto stanje lagano ću im tu plastiku vratiti isti dan.
Pun mi je kufer više svega, i manipulacije, laži, potkradanja, i podsmijehivanja ženske sa SZK dok je skrušeno molim da opet ukopčaju te frekvencije. Pun kufer. Samo da bude rata što prije i da se zaustave ovakve bizarne pojave i lopovluk. Jer očito je da Hrvatska tehnološki nazaduje zbog pohlepe stranaca za profitom. Pljuc.

D30102 

a koliko tek ima ljudi koji šute jer misle da tako mora biti i koji služe A1 mreži poput onih tjelesa što leže u Matrixu. Ne daj bože..

šta se u stvari desilo i još se događa - nakon što je stranac kupio Vip počeo je reklamirati mrežu kao superduper nešto i obećavati korisnicima kule i vile. E kad se nakačio veći broj ovčica zbog tog stampedo marketinga onda su lagano počeli malo žešće 'musti' hrvatske građane i manipulirati odašiljačima i signalom zbog pogađate - profita.
Značio to gašenje frekvencija po odašiljačima je unaprijed smišljeni plan koji im donosi extra ogroman profit. (pitam se samo gdje to potroše??)
Znači krađa na finjaka kako sam i rekao već. Proda ti bicikl, poslije ti ukrade točkove pa se pravi blesav da ne zna ništa o tome.
E tako se gomilaju milioni u džepovima A1 elite koja ne obitava puno na našoj nižoj razini.

I neki dan me agent iz SZK navuče kao da uzmem novi homebox na pretplatu pa ću sigurno imati bolji signal jer kaže stari router ne valja.. A oni u stvari pogasili frekvencije na odašiljačima..
Kad mi novi router dođe kući spojit ću reda radi da vidim koja je razlika i pošto će zasigurno biti isto stanje lagano ću im tu plastiku vratiti isti dan.
Pun mi je kufer više svega, i manipulacije, laži, potkradanja, i podsmijehivanja ženske sa SZK dok je skrušeno molim da opet ukopčaju te frekvencije. Pun kufer. Samo da bude rata što prije i da se zaustave ovakve bizarne pojave i lopovluk. Jer očito je da Hrvatska tehnološki nazaduje zbog pohlepe stranaca za profitom. Pljuc.

Nisam ni ja daleko od odlaska iz A1... 😀 Samo nemoj zaboraviti da imaš 14 dana pravo na raskid ugovora koji je sklopljen na daljinu :)

Razina korisnika 1

Nisam ni ja daleko od odlaska iz A1... 😀 Samo nemoj zaboraviti da imaš 14 dana pravo na raskid ugovora koji je sklopljen na daljinu :)

Znam za 14 dana,ali da je rok i 5 godina ili 5 dana nebitno je kad će isti dan ta plastika biti poslana nazad tim ljudima koji nam iskapčaju frekvencije po odašiljačima i koji žele da platimo punu cijenu za sitniš od usluge koju prodaju. Da barem taj posao prepuste ozbiljnim igračima bio bi svijet ljepše mjesto.

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • zexmex  Jesi pokušao testirati DL sa mobitelom? Taj ZTE koji imaš je loš router i ne može iskoristiti puni potencijal koji može dati pojedina bazna stanica.

Razina korisnika 6
Bedž +6

"nakon što je stranac kupio Vip".

Netočno. A1 Austria je oduvijek vlasnik,a ujedno i osnivač Vipneta.

 

Razina korisnika 1
  • zexmex  Jesi pokušao testirati DL sa mobitelom? Taj ZTE koji imaš je loš router i ne može iskoristiti puni potencijal koji može dati pojedina bazna stanica.

Jesam, u prizemlju na mobu je 1MB a na tavanu gdje je router sa mobom imam oko 1,8MB.
ista stvar..

Razina korisnika 1

"nakon što je stranac kupio Vip".

Netočno. A1 Austria je oduvijek vlasnik,a ujedno i osnivač Vipneta.

 

Hvala ti na info, znači strano privatno vlasništvo i po hrvatskoj su počeli raditi to što rade taman par godina poslije rata, uvukli se poput krpelja dok je država bila u većem kaosu.
Ajde da ti ljudi rade pošteno svoj posao bilo bi sve ok ali sad se pokazalo da im je izgleda cilj stvoriti probleme građanstvu i državnim institucijama na način da nas sve unazade i opljačkaju i ostave bez kvalitetnih komunikacija.
Zato i šibaju stalno skupe reklame preko tv-a da navuku što veći broj građana kojima će se krpeljiti i isisati milione koje će zatim potrošiti na skijalištima u Austrijji.
Vidi se da jako veliki novac troše na marketing i da je sve više nezadovoljnih građana ali svi znamo da tko iima veliki novac da mu je đon obraz i da će uvijek isplivati ili pobjeći poput jegulje.

Svi vi vidite da im se ne može ništa jer imaju veliki novac kao i svaka druga kriminalna organizacija koja novcem kupuje zakone i prava da ugnjetavaju građanstvo.
Čovjeku još jedino ostaje da sve naširoko napiše i pošalje u Državno Odvjetnništvo sa upozorenjem da se radi o vrsti kriminala koji je vrlo dobro prikriven i čije mehanizme pljačkanja tek treba razotkriti.
Jer potkradajući građanstvo pod krinkom nekog mrežnog operatera je običan kriminal kojemu treba stati u kraj i članove te skupine protjerati iz države. Nakon toga bi bilo dobro dati šansu domaćim firmama teleoperaterima da stanu na noge i da sve bude transparentno i poštenije.
A ne ovako, austrijanac ti proda bicikl pa ti malo poslije ukrade točkove i kaže ti da su u šumi. To je kriminal.
Jedan lijek za to su državne pravosudne institucije koje ih mogu pročešljati temeljito i sankcionirati ih.
Drugi lijek je rat u kojemu takve pojave nestaju poput rose na suncu.

Uglavnom, ovo što rade i dokle su dogurali sa potkradanjem i sprdanjem sa građanima je pojava koja se treba ukloniti iz društva.
Eto ja i drugi građani smo pokradeni za svoj novac koji im uplaćujemo za polufunkcionalnu uslugu i još se sprdaju i ismijavaju s nama. Do jednom.

Razina korisnika 1


Sad je sve jasnije, gledam njihovu austrijsku web stranicu na šta to liči..
Kao prvo slovo A, prvo slovo abecede sa kojim žele reći da su oni A klasa, best of the best..
zatim broj 1, sa kojim žele reći da su oni prvaci, najbolji od najboljih..
zatim slike ljudi na početnoj, nekoliko likova ali ovaj desni ne izgleda ok..
pa slika na linku - structure, neki smežurani lik sa laptopom u vlaku izgleda dosta spaljeno..
kao i ostala hrpa obećavajućih i poluistinitih informacija na stranici kojima se služe u obmani okoline.

znači ta priča o napretku i brzinama je većinom obmana i laž jer svi vidimo da nama u Hrvatskoj ta firma
isključuje frekvencije po odašiljačima bez upozorenja i obavijesti (iza leđa, podmuklo) i još nam na SZK savjetuju da podesimo routere na 3G...znači vraćaju nas u prošlost..
I kome to može biti normalno i pošteno?
Koji je naziv za nekoga tko te iza leđa da ne vidiš potkrada i forsira te da nazaduješ u svakom pogledu?
Pa kriminalac u odijelu sa marketinškom pričom iz slikovnice i širokim osmijehom.
Pljuc.
 

Razina korisnika 1

Zaključak:

Što radi taj austrijski operater u Hrvatskoj ustvari? Pa mažnjava ogroman novac hrvatskim građanima pomoću lažnog marketinga koji se emitira na tv-u.
Nakon što se pročitaju iskustva ljudi na njihovom fejs portalu kao i na ovom forumu pa i na drugim forumima dolazi se do jedinog mogućeg logičnog zaključka:
kad postaneš novi korisnik neko vrijeme imaš dobru brzinu a nakon nekoga vremena ti to ukinu putem odašiljača.
ZAŠTO? Pa zato jer tim strancima ne pada na pamet puno ulagati u tehnologiju i odašiljače u tuđoj zemlji. Pa nisu ludi zar ne? I tako se snalaze sa postojećom infrastrukturom odašiljača u našoj zemlji koje samo povremeno krpaju i popravljaju i zato nisu u mogućnosti pružiti svima jednaku uslugu a povećao se broj korisnika zadnjih godina. Dakle nakon nekog vremena kad si malo stariji korisnik ugase ti frekvencije sa odašiljača i zakinu te za brzinu jer tu brzinu i bandwith moraju imati dostupnu za nove korisnike koje i namame sa reklamom o velikim brzinama. I opet sve u krug sa istim kapacitetom kojim raspolažu pa ovi novi korisnici poslije postanu stari i onda im se spušta brzina i iskapčaju frekvencije na odašiljačima. TO ONI USTVARI RADE. 
I nakon toga ti preporučuju putem SZK da se prebaciš na 3G postavke routera - nje li tu očita prevara? Gdje je 5G? NEMA. IMAJU SAMO STARE ODAŠILJAČE ČIJI KAPACITET PRESIPAJU OD REGIJE DO REGIJE. To je A1.
Prefrigani austrijanac koji balkance drži u zabludi dok izvlače milione eura iz Hrvatske u svoje džepove pomoću stare skalamerije odašiljača. 
Što znači, kad vidite njihovu reklamu na tv-u morate znati unaprijed da je to samo lijepa obmana i navlakuša.
I sami znate tko se puno reklamira da mu prodaja baš i ne ide. E njima ne ide dobro prodaja pa su pribjegli marketinškoj manipulaciji građanstvom putem tv-a - laž do laži u skupo plaćenoj reklami navlakuši u koju vjeruje svaka ovčica koja gleda tv.
Po meni tu ima dosta materijala za državne ustanove poput DORH, USKOK i emisije poput Provjereno. 
Znači prodaju ti bicikl a poslije ti ukradu točkove - to je A1 mrežni operater iz Austrije koji nam guši napredak i komunikaciju. To je tumor i rak rana Hrvatske.

Razina korisnika 1

Evo samo da  javim što je bilo, prije dva tjedna mi pošalju novi router Huawei i nakon spajanja su signal i brzina ok, 6MB pa i više ide download.
E sad od moje prve prijave kvara na odašiljaču u osmom mjesecu je prošlo skoro 4 mjeseca i tek su sada to popravili ili ponovo uključili..
a ne bi to ni popravili da nisam bio uporan..danas bi možda već svi bili na 3G superduperultrahighquality signalu i čitali novine online..

Odgovori