Riješeno

Za Zen- prenošenje MB u idući mjesec

  • 1 August 2018
  • 6 odgovora
  • 6597 pregleda

Dobar dan, evo danas u 15h mi se prudiljali tarifa za zen imao sam 10651mb prije pruduljenj a kada je bilo 15h imao sam12288 i zo nije prvi put da se to desilo nego vec drugi put to primjecuj a na stranici lijepo pise neiskristen mb se prenose u sljedeci mjesec pa sad vi meni recite u cemu je problem ovdje??
Ili ja bezveze placam 95kn a ne dobivam trazenu tarifu
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 1 August 2018, 18:42

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 2
Bedž +2
Razlog tome je što tarifa može maksimalno narasti na dvostruki originalni kapacitet, tako da se nepotrošeni promet ne prenosi u nedogled.
Razina korisnika 7
Bedž +3
6 Gb je tarifa, prenosi se do ukupno maksimalnih 12 Gb.

12 x 1024 = 12288
6 Gb je tarifa, prenosi se do ukupno maksimalnih 12 Gb.

12 x 1024 = 12288

Aha a kako to ide za minute? Jel to ide do 2000min?
Razina korisnika 2
Bedž +2
Isto vrijedi i za minute razgovora.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Za 95 kuna je 6GB po mom mišljenju ipak premalo. Čini mi se da svoje bonaše želite otjerati sa Vipneta.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Za 95 kuna je 6GB po mom mišljenju ipak premalo. Čini mi se da svoje bonaše želite otjerati sa Vipneta.

Prebaci na tomato pretplatu, za 120 kuna dobiš 20000 jedinica (sms-ova, mb, poruka - ovisno što više trebaš), bez uspostave poziva. Ili bonbon mjesečni prepaid paket od 20 gb za 95 kuna a od poziva i ostalog, što već trebaš nadodaj.

Ne očekuješ valjda da će se vip prilagođavati konkurenciji, nikad nije. A tržište je otvoreno, ima se što za izabrat.. 🙂

Odgovori