Riješeno

za chill, prijenos gb

  • 17 August 2018
  • 28 odgovora
  • 21573 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 28

REMKO1 AUTOR prije 2 mjeseca/mjeseci
Pa, je li ta promjena za chill 4gb trajna ili promotivna npr 1 godinu i sl.? Hvala :D

Vip_MIvan
sve Za Chill tarife aktivirane do 1.9. će imati jedan dodatni GB :)

REMKO1 AUTOR prije 2 mjeseca/mjeseci
Dakle, 1 dodatni GB ako tarifu aktiviiram sad, nema isteka da nakon npr 1 godinu vise nemam 4 nego 3gb kao za zakon tarifu

VIP_MIVAN prije 2 mjeseca/mjeseci
Upravo tako



Sto je tu nedovoljno precizno? Meni ovo zvuci jako precizno i obicna obmana da prikupite sto vise korisnika .. Je li ovo nepostena poslovna praksa i kome se ovo moze prijaviti?
REMKO1 AUTOR prije 2 mjeseca/mjeseci
Dakle, 1 dodatni GB ako tarifu aktiviiram sad, nema isteka da nakon npr 1 godinu vise nemam 4 nego 3gb kao za zakon tarifu

VIP_MIVAN prije 2 mjeseca/mjeseci
Upravo tako


Ok, ja mislim da si bio vrlo jasan, a pogotovo kad te se pitalo za dodatno pojasnjenje gore kopirank, koliko ljudi je prekinulo pretplatu radi ovog odgovora? Ja prvi, a tko ce meni sad vratit pretplatu pod uvjetima koje sam dobio kod drugog operatera, da je jasno pisalo da 4gb vrijedi samo tih dva-tri mjeseca ne bih nikad prelazio jer je 3gb premalo za te novce, ima i boljih ponuda, tako da ako se stvarno od iduceg mjeseca tarifa vrati na 3gb ja cu to sve prijaviti pa nek odluci onaj tko treba jeli vip bio jasan ili nije po tom pitanju, ovo je sramota
Ma ja se s njima uopce ne mislim vise raspravljat jer odgovori su im tako ocajni da mi je to samo žao čitat, kod prve sljedece reaktivacije paketa kad mi bude 3gb ja cu ih prijavit pa nek odluci onaj tko treba tko je sta htio rec, a ako je sta negdje pisalo onda je to zabiljezeno tako da ne brini

Odgovori