Riješeno

Web sms poruke

  • 1 January 2017
  • 14 odgovora
  • 607 pregleda

  • Tek sam došao
  • 5 odgovora
Postovanje,

Vec dva dana mi ne radi logiranje - prijava na portal Web SMS poruke, pa sam Vas htjela upitati kada ce proraditi usluga?


Unaprijed hvala,

Tina
icon

Najbolji odgovor od relativity 1 January 2017, 20:47

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 4
Bok @Tina. Usluga bi trebala normalno raditi, nemamo prijavljene poteškoće. Ne radi ti samo Web SMS ili se uopće ne možeš ulogirati u svoj profil?
Ne radi mi samo Web SMS. Pod prijavu kada upisem korisnicno ime i lozinku nista se ne desava tj. ne izbacuje mi ''prozor'' za slanje poruka. Prije 2 dana mi je sve uredno radilo.
Razina korisnika 4
Jesi li pokušala refreshati stranicu i obrisati History? To bi ti moglo pomoći.
Jesam, opet ne radi. Mogu se logirati na web mail, ali s web sms me izbacuje.
Razina korisnika 1
Meni isto izbacuje u web SMS .
Edit:
Upravo sam provjerio i drugi profil mi ne radi.
Razina korisnika 1
Meni je upravo sada proradilo.:D
Razina korisnika 4
Tina, je li i tebi proradilo?
Razina korisnika 6
Bedž +4
Upravo sam testirao kod sebe i web sms uredno funkcionira. Ono što ne funkcionira jest provjera iskorištenih jedinica iz tarife na moj.vip portalu, ali pretpostavljam da je to zbog toga što je Nova Godina pa sustav još nije stigao sve obraditi.
Razina korisnika 4
Relativity, potvrđujem :)
Provjerila sam s kolegama iz Tehničke podrške, web SMS bi sad svima trebao biti ok 😉
Puno hvala svima. Proradilo je i meni. Sretna 2017 i svako dobro. Lijep pozdrav 🙂
Razina korisnika 4
Super, Tina, drago mi je :)
Sretna 2017. i tebi 😉
Hvala 🙂
Pozdrav svima,

evo podizem temu jer imam problema s istim, ponovno mi ne radi logiranje - prijava na portal Web SMS poruke.
Kada ce proraditi usluga?

Puno Vam hvala,

Tina
Razina korisnika 4
Bok @Tina
Imamo greškicu na sustavu 😞 Možeš poslati svoj broj i korisničke podatke OVDJE pa proslijedim na žurnu provjeru?

Odgovori