Riješeno

Vracanje uredaja?

  • 3 August 2017
  • 4 odgovora
  • 2260 pregleda

Pozdrav. Vjerojatno glupo pitanje, ali moram ga postaviti.
Produljio sam pretplatu 5.7. i uzeo uredaj HTC U11. Nakon mjesec dana koristenja nisam zadovoljan sa uredajem(jako slaba baterija). Zanima da li ima neki rok kada se moze vratit uredaj. Preko webshopa sma nasao info 14 dana pa me sad zanima kakva je situacika kada se uzme u ducanu. Znaci uzeo bi drugi uredaj umjesto ovog HTC-a.
icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 3 August 2017, 21:43

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 3
Bedž +3
@Flash1987 bok, uređaj kupljen putem webshopa se može vratiti unutar 14 dana od dostave uređaja. Nije moguće vratiti uređaj i zamijeniti ga za drugi model. Ako smatraš da je uređaj neispravan, potrebno ga je proslijediti na servis. Uređaj ima garanciju 24 mjeseca 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Prodaj ga ili zamijeni preko oglasnika i/li kupi neki drugi u slobodnoj prodaji...
Razina korisnika 5
Prodaj ga ili zamijeni preko oglasnika i/li kupi neki drugi u slobodnoj prodaji...

Ah ah viš ti male zlobnice 😃 ….. doduše tako bih i ja postupio da mi se ne da čekati i slati na servis iako je savjet @vip dražen pošteniji i ispravniji pogotovo ako mu se uređaj sviđa i ima ga namjeru duže koristiti.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma ok, naravno da će ga slati na servis ako je neispravan, al više mi naginje na to da mu baterija daje 3-4h SOTa, a on bi htio bar 6-7 i to nije model uređaja koji će mu ispuniti zahtjeve. Onda ga proda i zamijeni za moćniji. Ako je ipak stvar da je baterija izdahnula (tj. nije ni bila ispravna) onda dobro...

Odgovori