VOWIFI

  • 29 January 2022
  • 9 odgovora
  • 1749 pregleda

Kako aktivirati VOWIFI?Imam već aktiviran VOLTE.


Odgovora 9

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kak si aktiviral VoLTE? Kroz tarifu, na uređaju?

Ovisi i o uređaju. Negdje sam pročitala da se A1 VoLTE može koristiti na Samsunzima, Huaweima i modelima pod A1 markom. Drugi kao nisu podržani, jerbo proizvođači nisu poslali svoje mobitele na testiranje u A1 (tak sam pročitala, ne drži me za riječ 😉)

VOLTE aktiviraš slanjem Sms-a na broj13125 sa riječi:DAVOLTE više me zanima VOWIFI koji služi kad ti je loš mobilni signal pa se normalni poziv odvija preko Wifija.Navedeno uredno radi na T-comu,bez maknade

Razina korisnika 6
Bedž +6

😆, A1 još ni VoLTE nije omogućil ni svim pretplatnicima, a mi bonaši se samo možemo slikati i igrati s opcijom turn on-off "pozivi preko 4G mreže" u postavkama mobitela (mi koji imamo Samsunge i Huaweije ili A1 marku, jelte). 🙄🤣

Možda neki forumaš pretplatnik zna da li opcija VoWiFi radi na A1

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nikako. Spojiš se na wifi i zoveš preko vibera, whatsapp-a ili mesengera, uštedis minute iz tarife. 😁

Da pišeš iz iskustva i voliš pomoć potrudio bi se saznati čemu služi VOWIFI prije komentiranja.Primjer1:Radiš u garaži gdje nema mobilnog ali ima WiFi signala.Stara majka od 90 godina te pokušava nazvati jer joj je loše ali ne ide poziv jer nema mobilnog signala.Interesantno je zašto te ne zove na watsap.

Primjer2:Cijeli dan si u prostoriji s vrlo slabim mobilnim signalom.Ako imaš VOWIFI baterija ti duže traje jer mobitel ne traži stalno jači signal.Da ne spominjemo da veza neće puknuti zbog signala.Toliko ukratko o koristi VOWIFI poziva

Razina korisnika 6
Bedž +6

A čuj, ne kužimo se mi u to, mi još uvijek koristimo ličku bežičnu metodu,evo to bi ovak izgledalo u tvojim primjerima

1. Stara majka smogne zadnji atom snage prije nego padne u nesvijest i iz sveg glasa se izdere "NOSTROMOIVEEE".😛🤭

2.A bogati nisi valjda gluh kad ti prijatelj zatrubi u rog sa susjednog brda,tak jako da i medvjede probudi iz zimskog sna 😛

Postoji i lička fiksna metoda, ali ta je kratkog dometa, tj.radi samo u tvojoj kući bilo gdje. Uzmeš neku metalnu šipku i iz sve snage zaroštaš po rebrima radijatora. Mislim, tvoja stara majka  zarošta prije nego se onesvijesti.

 

VOWIFI NE RADI NA A1. To ti je @gogsy1975  štel reći.

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Evo @nickno  ti je objasnila što sam ja htio reći. A prije osuđivanja si mogao koristiti i tražilicu pa naći već isti temu gdje sve piše. A1 nema tu uslugu, ako imaš dual mob mobitel, stavi HT karticu i gospođi majci memoriraj HT broj. ;)

Ma ne osuđujem,naprotiv,volim dobar savjet.Mogao si odma reći da ne radi VOWIFI na A1.Nisam uspio pronaći taj podatak pretragom.Pozz

Danas kontaktirao A1 vezano za  uslugu VoWiFi,pazi odgovor ,stvarno su od pomoci

Poštovani gospodine ,

U ovom trenutku nemamo konkretnu informaciju o tome.

Odgovori