Naljepnica

Vipnet je postao A1- Što to znači za mene?

  • 1 October 2018
  • 17 odgovora
  • 5910 pregleda

Razina korisnika 2
  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Pozdrav svima,

Još jednom vas pozdravljam u ime A1 Hrvatska.

Vjerujem da se dio vas pitao što to znači za vas i vaše usluge.

Većina toga se za vas neće mijenjati, što ste ugovorili nastavlja "teći" po ugovorenim uvjetima. Vaša prava i obveze ostaju iste.

Na linku vas čeka A1 digitalni vodič koji je spreman odgovoriti na najčešća pitanja vezana uz promjenu brenda.

Neovisno o digitalnom vodiču iz linka, s veseljem ćemo čuti vaše mišljenje i odgovoriti na vaše upite 🙂

Vaš A1 Forum tim

Odgovora 17

Razina korisnika 3
Neradi vam ama skoro ništa nakon šta ste se upgredali na "A1" Ž1 iOS app sad samo ćupi vaš stupid A1 logo i nemrem više uć u aplikaciju i pratit potrošnju, onda još jedan primjer dali ste mjesec dana probno za ovu vašu novu Xplore TV i nema šanse da se uđe i komzumira jer uvjek javlja greške a kako vam se ja ovdje tužakam tako vam se ljudi tužakaju i na vašoj FB stranici a vjerovatno vam je ogromna navala i na tel.službe za korisnike jako jako ste ovo traljavo napravili kao neka trećerazredna firma.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Previše redizajniranja i izmjena u relativno kratkom vremenu. Ni zadnja vipnet aplikacija nije još profunkcionirala kako treba, kupnja bonova je štekala... A to da jučer i danas pola ne radi kako treba ne treba te čudit. Strpljen spašen. Bit će bolje kroz par dana, valjda...
I meni sve šteka... vjerujem da će kroz par dana srediti sve probleme i da će sve profunkcionirati.
Ako je firma promijenila ime u A1, dali ćemo plaćati usluge kao što ih plaćaju austrijanci, dali ćemo biti oslobođeni plaćanja plaćanja tel razgovora sa zemljama u EU, kao "razgovori sa inozemstvom", dali će se promijeniti balkanski ili bolje reći hrvatski način odnosa prema "mušteriji" ili korisnika usluga do jučer VIP-a, odnosno A1. Na kraju, dali je evropski plaćati 75€ , a imati primanja ispod 500€. Dali je isti odnos i u domicilnoj zemlji firme A1?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh... Kad bi o imenima ičije politike ovisile...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Na koji način se provjeravaju gige kojima častite bonaše? Bitno da ste vi poslali sms da sad mogu trošiti te gige,a giga nigdje 🤣. Tipično vipnetovski...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pišu ti u Moj A1 pod MB dobrodoslice A1.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Hvala, Sunašce, našla sam,nije bilo vidljivo prvih pola sata nakon aktivacije. Hvala Vipnetu na besplatnim gigama 😊.
Ali imam jednu primjedbu. U SMS poruci piše da sam aktivirao besplatne gige. Kaj je dobrodošlica samo za muške? 😋
Razina korisnika 6
Bedž +6
Što je sa plaćanjem pretplata i aplikacija u Google Playu? Piše da je vip/tomato nedostupno.
Pišemo, komentiramo, sugeriramo, kritiziramo... a ja vas sada pitam, dali ste primijetili ili osjetili neku promjenu... a kako i bi kada na naša pisma nema odgovora.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Prosto naprosto nevjerojatno, pa vi u A1 (Služba za korisnike) uopće ne znate da je usluga naplate putem sim kartice u Google Playu NEDOSTUPNA već danima
Kako da aktiviram dodijeljenih 2GB?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@NoCVIJET - zar nisi našao odgovor u toliko otvorenih duplih tema?

Skini mojA1 aplikaciju i pojavit će ti se opcija "aktiviraj gige". Unutar 24 sata bit će uključeno.
Bokić,
Ugl ja sam na pretplatu i nemam pojma kako provijeriti koliko gb/mb imam,pa može li mi netko pomoći?
lp
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Korinna11 - skineš mojA1 aplikaciju i pokreneš je preko mobilnih podataka na mobu. Ili odeš na mojA1 putem weba ali tamo se moraš ulogirati korisničkim imenom i lozinkom (ako nemaš, registriraš se).
Razina korisnika 1

vipnet je postao a1 a a1 je postao harac operater

Za mene to znači manje novaca u novčaniku!

Odgovori