Riješeno

Vip email adresa na mobitelu

  • 12 December 2016
  • 4 odgovora
  • 4924 pregleda

Poštovani,

kako da pristupim Vipovom email sandučiću preko računala?

Potrebna mi je i informacija kako da podesim mobitel za slanje e-mail poruka - koristim @vip.hr e-mail i spajam se na wifi
icon

Najbolji odgovor od relativity 22 December 2016, 20:54

Pogledaj original

Odgovora 4

Bok!

Dobro nam došao @emailemail.

Mailovima možeš pristupiti direktno putem web stranice webmail.vip.hr.
Trebat će ti pristupni podaci – korisničko ime i lozinka. Imaš li te podatke?

Osim webmail pristupa, možeš podesiti i neki od email klijenata (bilo da je riječ o smartphonu ili računalu).
Niže su osnovne postavke koje treba podesiti:

a) Display Name - opcija po izboru
b) Email sdresu: npr. korisnicko.ime@vip.hr
c) POP3: mail.vip.hr
STMP: mail.vip.hr (ili ako se ne spajaš na net preko Vipneta, SMTP od providera preko kojeg imaš vezu na internet)
d) Korisnicko ime: korisnicko.ime
e) Pristupnu lozinku



pozdrav
Poštovani,

Poduze vrijeme nisam koristio vip webmail godinu do dvije i sad kad sam probao kaze Nije pronađen aktivan Vip korisnik s unesenim korisničkim imenom.
Na tom e-mailu su mi ostale neke stvari do kojih bi htio da dodjem.
Kad sam imao taj racun koristio sam usb stik interenet koji sam zbog financiskih razloga morao ugasit.
Sad se slepam preko susjedovog t-coma ali do e-mail poste ne mogu. Dali postoji neka opcija ili da se batalim toga.
Danas probo da se spojim na iskonov web e-mail koji nisam koristio 5 godina upiso podatke i to je to radi koda sam ga stalno koristio. unapred hvala :?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kroz zadnje vrijeme VIP sandučić je doživio više preuređenja tako da, ako ti nije bio vezan za tvoj VIP profil, tj. ako više nisi aktivni korisnik, vjerojatno nije sačuvan. Probaj poslati upit službeno kontakt obrasem, ali čisto sumnjam da ćeš što postići.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Prema mom iskustvu kada se raskine pretplata uz koju je vezana e-mail adresa, gubi se pristup e-mail pretincu. Čak i kada se radi privremeno isključenje na zahtjev korisnika također se gubi pristup mail pretincu, ali u tom slučaju privremeno dok je pretplata u mirovanju.

Odgovori