Riješeno

Uskoro mi istice ugovor - Homebox pitanje tarife

  • 5 November 2022
  • 6 odgovora
  • 367 pregleda

Pozdrav!

 

Uskoro mi istice ugovor na Homeboxu koji sam sklopio prije 2 godine kada je situacija jos bila ok. U Mozaik grupi s popustom, 1TB prometa. Gledam sad , cijene vece, promet itekako manji, brzina manja, gase se frekvencije. Sve ide unazad. 

 

Zanima me da li ima koji nacin da se zadrzi ovih ugovorenih 1 TB? Mislim u kucanstvu 500 giga ode lagano, neki veci update windowsa, malo strimanja, skines koju noviju igru i opa. I sad ti nastavi na “flat rate” po 2mbps kao da smo u 1998. godini. 

Isto tako mislim da sam negdje procitao kao da se promet samo broji tokom dana, a od … 22 do 6 kao ne, pa ne znam koliko tu ima istine, nisam uspio pronaci nista na stranicama. 

I na kraju ima li uopce neka pozitivna stvar zbog cega bi uopce produzio ugovor, a ne samo nastavio koristiti normalno tarifu bez ugovorne obveze?

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 5 November 2022, 10:48

Pogledaj original

Odgovora 6

Hm🤔, ako se ne varam ti ako ne produžiš ugovor tebi bi trebala ostat stata tarifa dakle 1Tb po punoj brzini,e sad ako griješim neka me netko ispravi 😀 btw gb iz tarife se ne trose od 00 do 10 ujutro (kažem o ovom Homeboxu sa 500gb!

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • PolarBear  Samo nastavi koristiti tarifu bez UO ako si zadovoljan sa njom ostaje ti 1Tb.

Razina korisnika 4

Pozdrav!

 

Uskoro mi istice ugovor na Homeboxu koji sam sklopio prije 2 godine kada je situacija jos bila ok. U Mozaik grupi s popustom, 1TB prometa. Gledam sad , cijene vece, promet itekako manji, brzina manja, gase se frekvencije. Sve ide unazad. 

 

Zanima me da li ima koji nacin da se zadrzi ovih ugovorenih 1 TB? Mislim u kucanstvu 500 giga ode lagano, neki veci update windowsa, malo strimanja, skines koju noviju igru i opa. I sad ti nastavi na “flat rate” po 2mbps kao da smo u 1998. godini. 

Isto tako mislim da sam negdje procitao kao da se promet samo broji tokom dana, a od … 22 do 6 kao ne, pa ne znam koliko tu ima istine, nisam uspio pronaci nista na stranicama. 

I na kraju ima li uopce neka pozitivna stvar zbog cega bi uopce produzio ugovor, a ne samo nastavio koristiti normalno tarifu bez ugovorne obveze?

Probaj sa službom!?

Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav @PolarBear . :) Po isteku ugovorne obveze slobodno možeš nastaviti koristiti svoj trenutni paket, ali će svi popusti koje si eventualno ostvario putem iste biti izbrisani. Upravo iz ovoga razloga moglo bi doći do povećanja mjesečne naknade za korištenje Homebox usluge, ali to sve ovisi o tome što je definirano tvojim ugovorom! 😄

 

I na kraju ima li uopce neka pozitivna stvar zbog cega bi uopce produzio ugovor, a ne samo nastavio koristiti normalno tarifu bez ugovorne obveze?

Naravno! 😄 U sklopu produljenja ugovora moguće je ostvariti dodatne popuste, a kako bismo ti mogli napraviti provjeru, slobodno nam proslijedi svoje podatke (ime, prezime, OIB i adresu korištenja usluge) privatnom porukom u inbox.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Iskreno bolje je ostavit 1TB interneta za više novaca bez ugovora nego 500GB sa ugovorom.

Razina korisnika 7
Bedž +4

Da bolje 1TB

Odgovori