Riješeno

Uređaj ne očitava SIM karticu

  • 29 June 2019
  • 26 odgovora
  • 12196 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 12 odgovora
Pozdrav,

imam sljedeći problem. Prije 2 godine kupio sam uređaj Huawei Mate 9 i na njemu sam imao VIP-ovu SIM karticu na bonove. Koristio sam uredno te nakon nekog vremena prenio broj u HT. Korstio HT karticu, na pretplatu godinu dana uredno u istom uređaju. Nakon isteka pretplate, prešao sam u A1, pretplatnik na 2 godine (uz uređaj Huawei Mate 20 Lite).

Dobiveni uređaj sam namjeravao proslijediti bratu i nastaviti koristiti svoj no, umetnem SIM - No Service. HT karticu očitava, Tele2, bonbon isto tako, dakle sve osim A1. Uređaj poslan u Huawei, vratili ga na tvorničke postavke. Testirao, neće. Napravili serijsku nadogradnju na Android 9, EMUI 9.0.1. no opet ništa.

Huawei smatra da je uređaj u potpunosti ispravan, konektori su pregledani i nisu oštećeni.

Postoji li mogućnost da je problem u samoj SIM kartici od A1? Nisam više pametan što da napravim..
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 29 June 2019, 15:10

Pogledaj original

Odgovora 26

Razina korisnika 6
Bedž +6
E pa sad mi nije jasno kak ste vi mogli uopće dobiti zastarjele kartice koje su uredno radile u mobitelu novijem od mate9, a sad kažeš da ni USSD kodove nisu očitavale, a vi ste to primjetili tek nakon godinu dana upotrebe. Sve u svemu, drago mi je da si uspio riješiti problem, sad možeš poslati svoj gluegate mobitel na popravak , sad kad možeš koristiti mate9 ni ne treba ti zamjenski od A1 😉

Odgovori