U cemu je problem??

  • 3 July 2018
  • 17 odgovora
  • 1706 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 9 odgovora
ZAŠTO NEMA LJETNE OPCIJE ZA BONAŠE?? U BILO KAKVOM SADRŽAJU .
RADITE SI ANTIREKLAMU .DA ZNAM HOĆETE ŠTO VIŠE BONAŠA U PREPLATI ALI UGL. ĆE VAM LJUDI ODLAZITI. A OVAKO STE MOGLI IMATI EXTRA PROFIT .. A STVARNO NAVEDITE 1 RAZLOG ZAŠTO NEMAMO MOGUĆNOST LJETNE OPCIJE U BILO KOJOJ MOGUĆNOST .HVALA VAM A1 !!! Ništa mi nismo bolji od pretplatnika a ni oni od nas bonaša svi smo mi vipovci samo vi radite diskriminaciju ...:@:@:@:@:@

Odgovora 17

Ja sam uzela vip karticu samo radi te opcije. Nigdje nisam vidjela da ona nije za bonaše. Uplatila sam 140kn bona da bi tek kasnije saznala da je ona samo za pretplatnike. To nije okej od vipa. Bacila sam novce u prazno
Razina korisnika 7
Bedž +3
Piše kad odeš na web stranicu na opciju, sitnim slovima. Ali da, općenito su reklame teške navlakuše a sitna slova kažu drugačije.
Razina korisnika 4
Koliko je meni poznato da je za korisnike bonova kada su u nekoj novoj tarifi dana opcija za 30 kn 2GB interneta, a što se Ljetne opcije tiče, tu si u pravu jer se radi o opciji za pretplatnike.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bonaši su uvijek bili "diskriminirani" u svim mrežama ovako ili onako, nije to ništa čudno.
S druge strane je poslovno skroz i normalno jer na bonovima te ništa ne prisiljava da sljedeći mjesec opet kupiš 140kn ili koliko god bona, nego možeš doslovno trošit 20ak kn mjesečno. Na pretplati si obvezan dogovoreni račun podmiriti trošio ti usluge, ne trošio...
"Diskriminacija" je ovako ili onako, s tim da nije prava diskriminacija jer te baš nitko na ništa ne prisiljava.

Plati jedan parking ili neku drugu SMS uslugu bonom, zatraži isplatu gotovine za ostali iznos i to ti je to. Karticu prerežeš i baciš u prvi koš ili je ostaviš u ladicu ako ti nekad zatreba adapter za neku drugu...
HM:!:)Ne slazem se!!!S druge strane je poslovno skroz i normalno jer na bonovima te ništa ne prisiljava da sljedeći mjesec opet kupiš ..
Molim... Pa i kod Bonaša je tarifa na mjesecnoj.bazi prema tome moras obnovit 75 95 kn ili nema GB min SMS i poziva ili stavit 100 kn. Pa bez tarife CES u roku keks"potrošit.i napisah mogli su u bilo kojoj mogućnosti ili uz bilo koju tarifu na bon staviti ljetnu. ne treba isto .Zato smatram da im je poslovno" promašaj godine.
🆒30 kn 2 GB ili 60 kn 40 GB u ljetnoj sto samo neki imaju mogucnost:?
Razina korisnika 7
Bedž +3
HM:!:)Ne slazem se!!!S druge strane je poslovno skroz i normalno jer na bonovima te ništa ne prisiljava da sljedeći mjesec opet kupiš ..
Molim... Pa i kod Bonaša je tarifa na mjesecnoj.bazi prema tome moras obnovit 75 95 kn ili nema GB min SMS i poziva ili stavit 100 kn. Pa bez tarife CES u roku keks"potrošit.i napisah mogli su u bilo kojoj mogućnosti ili uz bilo koju tarifu na bon staviti ljetnu. ne treba isto .Zato smatram da im je poslovno" promašaj godine.


Bonaši nemaju obvezu koristiti opcije i tarife, možeš i ne moraš... Ako nemaš novca ili želje taj mjesec nećeš im platiti, nećeš ni trošiti. Pretplatnik plaća trošio ne trošio i zato ima određene pogodnosti.
Možeš se ti ljutit, ali to je jednostavno tako.
Ok .ajmo dalje sunasce "ili netko iz vipa ? lijepo piše ZAŠTO nije omogućeno uz neku od tarifa . A samim tim' koristit tarifu jednako je pretplati manje vise samo je ja platim na dan isteka a pretplatnici.10 dana poslije . Ok, ova ljetna opcija nije (pogodnost) "nije gratis "pa da zalim..isto se koristi uz neke opcije uglavnom za 2 ne ..i plaća se !!. ZAŠTO ju ja isto nemam mogućnost platit i koristit uz neku opciju ili tarifu ...
A to što ljudima lakše dobiti racun i ne misleći kad treba bon obnoviti je stvar izbora i to bi trebala biti jedina razlika Pretplate i Bona a ne da te veže ka' da si vjenčan /a s njima .
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zato što imaš opciju i mogućnost preć na pretplatu pa ćeš imat i mogućnost koristiti opcije i tarife kreirane za pretplatnike 😃 ne vidim što je tu teško shvatiti i prihvatiti... To mi je kao da se netko žali što nema opciju u dodatnu opremu Punta uključiti dodatnu opremu Mercedesa. Ne može i to je to... 😃
Može sve za$.. pa i Punto s Mercedes opremom ...a btw ne moraš bit' pretplatnik Mercedesa..
Razina korisnika 1
Ljetna opcija se može uključiti i bez ugovorene obveze tako da uzmi najmanju tarifu, uzmi i ljetnu opciju i to je to.
Ma ?..ali ima i u Bon bon-u za 80 flat ljetna..bonaši pa neka se Vip ??
Samo šteta sve sto pišemo od gl. u Vip-u ovo nitko i ne čita... Tako da uzalud nam trud pisači...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa teoretski ideja foruma kao takvog ni nije da neke glavonje išta čitaju nego konstruktivna rasprava raznih ljudi, tako da nije ništa uzalud :D
Jedino je šteta što je VIP javni pokrovitelj... Kad bi se etiketa makla (ili da nikad nije ni bilo objavljeno) forum bi kao takav sigurno bolje funkcionirao, jer ovako se to sve svodi na "ej vi tamo iz vipa...", a od korisnog forumašenja ni f. Ali eto, ne odlučujemo mi, sreća pa ima i drugih foruma, ovaj je ionako Inbox...
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok Markoxx,

žao nam je zbog tvojege nezadovoljstva. Kao što si već mogao primijetiti, ponude za korisnike bonova i pretplatnike nisu uvijek jednake. Ponekad se čini da korisnici bonova bolje prolaze, ponekad pretplatnici. U svakom slučaju, niti jedni niti drugi nisu diskriminirani. Ipak, i jedni i drugi su naši korisnici i bitno nam je njihovo zadovoljstvo.

Svi se prijedlozi naših korisnika na forumu i društvenim mrežama prate i bilježe.

Hvala ti na prijedlogu. 🙂
Poštovani Vip_darka! Da Vam je bitno (ne mislim na vas osobno nego Vip..)zadovoljstvo svih nas dali bi šansu svima jednaku, mogućnost ljetne opcije ionako nije gratis .platili bi i bonaši kao i pretplatnici .Da ste im dali mukte ok bilo bi pošteno ljude ste vezali ugovorom pa a'jde na neki način im to vraćate i ne bih uopće ulazio u raspravu i forum . ali nesto sto se plaća a nemamo svi istu mogućnost još sto više konkurencija Vam je imala mogućnost bili na pret.ili bonu . Umjesto da zadrzite korisnike i privlacite nove sa super uslugama i da imate bolje od konkurencije ne samo bolje nego ono da bi svi voljeli biti vipovci tj A1 a ne gledati tko je u vipu pretplatnik ili bonas . Ta razlika treba biti samo u želji i načinu plaćanja.Evo nadam se da prijedlog nece biti samo zabilježen i popraćen?? ??.Lp

Odgovori