Riješeno

Tarifiranje poziva ka 072 broju

  • 6 April 2020
  • 7 odgovora
  • 30057 pregleda

Poštovane forumašice i forumaši. 

 

Zna li neko, za pozive ka 072 broju, da li se poziv naplaćuje dodatno ili se minute skidaju iz minuta koji su dodeljeni u pretplati?  Recimo, imam tarifu Mobilna M i u njoj 5000 minuta...

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 8 May 2021, 15:01

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +4

Malo proguglas i nađeš evo za sve one kojima se neda traziti

 

Za pozive sa tarife Bezbrižna, troše se minute iz tarife. Nema dodatne naplate. Informacija iz razgovora sa SZK.

Razina korisnika 2
Bedž +2

@ogizg,

Radi se o jedinstvenom pozivnom broju čija je naplata neovisna o tarifi i iznosi 1,86 kn/min. Na računu se prikazuje kao stavka "Poziv po posebnoj tarifi - naplata po trajanju".

 

Ugodan dan.

Razina korisnika 7
Bedž +4

@ogizg,

Radi se o jedinstvenom pozivnom broju čija je naplata neovisna o tarifi i iznosi 1,86 kn/min. Na računu se prikazuje kao stavka "Poziv po posebnoj tarifi - naplata po trajanju".

 

Ugodan dan.

Svaka čast riješio si ti ogizg  odgovoriti na njegov upit ali nema veze i nakon godinu dana vrijedi…..:relaxed:

Hm... Onda SZK daje krivu informaciju.

 

"Za pozive sa tarife Bezbrižna, troše se minute iz tarife. Nema dodatne naplate."

 

Misterija 072 :)

 

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Što se tiče Bezbrižne, ona u odnosu na druge tarife ima 100 međunarodnih minuta prema EU/EEA, 30 minuta i 250 MB izvan EU/EEA što druge tarife ne uključuju. Sve SMS poruke i pozivi po posebnoj tarifi i premium brojevima nisu uključeni u niti jednu tarifu.

 

Ugodan dan.

Razina korisnika 3
Bedž

Ja sam par puta zvao jednu službu za korisnike sa pozivnim 072 i nikada mi nije ništa naplaćeno..

Odgovori