Riješeno

Tarifa fletarica

  • 27 November 2022
  • 8 odgovora
  • 251 pregled

Dali mogu koristiti fletaricu i ako nisam drzavljanin hr sad trenutno koristim strimalicu ali bi volio preci na fletaricu

icon

Najbolji odgovor od nickno 29 November 2022, 04:24

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +4

Možeš

Razina korisnika 1
Bedž +1

@FUfa, tarife na bonove možeš koristiti i mijenjati neovisno o državljanstvu. Promjenu tarife možeš zatražiti putem Moj A1 aplikacije ili smanjem SMS poruke sadržaja A na broj 13170. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mali ispravak, @A1_Magdalena 

Fleterica se može aktivirati isključivo preko weba ili u Moj A1 aplikaciji, to piše i u vašim uvjetima "osvježenim" prije 2 mjeseca 

 

@FUfa ,ako boraviš kao stranac u RH, zašto ne? Ali ako živiš izvan RH onda ti Fleterica baš i nije isplativa nakon cca 120 dana, jer buš na sve plaćal i roaming naknadu, nakon 120 dana ni ovih 27 giga (točnije 28542 MB) dostupnih u roamingu bez naknade,neće ti biti bez te naknade. A naknada je 0,03 kn/MB plus moguća naknada operatera prek kojeg ostvaruješ promet

Hvala svima na odgovorima posto sam ja vozac kamiona iz bih pa bi to koristio samo dok sam u eu

Razina korisnika 7
Bedž +4

Hvala svima na odgovorima posto sam ja vozac kamiona iz bih pa bi to koristio samo dok sam u eu

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@daworin , imaš stare novosti, trenutno u Fleterici je dostupno 28542 MB u roamingu i to piše u Moj A1 appu 😋..ali je moguće da to vrijedi samo do 31.12.

 

A i ostale naknade u roamingu su po novom

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Još bolje za FUfa ima više GB

Razina korisnika 6
Bedž +6

Treba napomenuti i to da se svim korisnicima u roamingu automatski uključuje Limit podatkovne potrošnje u roamingu i on za bonaše iznosi 471 kn. Nakon kaj korisnik potroši taj limit može ga ponovno za 471 kn aktivirati. To vrijedi do 31.12.2022. Od 01.01.2023.vrijede novi limiti. Po referentnom tečaju (1€=7,5414 kn) limit će iznositi 60€ (iliti 452 kn)...upravo dobih sms o tome

Odgovori