Riješeno

Tarfa "Za ziv"

  • 16 October 2018
  • 12 odgovora
  • 5351 pregled

Da li tarifa tih 500 min ide prema svim mrežama ili kako ?
pošto stvarno ne nađem nikakve info na stranici i doslovce pitam za svoju babu jel mi živce pojede kako ona tako brzo potroši bon !!!
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 18 October 2018, 12:29

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Uvjeti korištenja su ti skroz na dnu stranice s tarifama. Je, prema svim mrežama i bez uspostave poziva, ali ti je obračunska jedinica minuta. Baba vjerojatno ima dosta kratkih poziva.
Razina korisnika 5
Bedž +2
@MatijaD Obračunska jedinica je 1 min i svaki poziv ti skine 1 jedinicu a ako baba 😋 (samo nedaj da ovo čita) priča 1min i 1sec uzmu ti 2 jedinice 🤔
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije baba pogrdno 😃 moja baba na selu je cili život baba, ona u gradu je baka 😃 tako ih u Dalmaciji razlikujemo 😃
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ma nisam ja ziher koja Baba, ona stara ili ona mlada koja kuha ručak 😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
A ništa, bliži se Božić pa babama i bakicama pod bor stavite timer za jedinice da ne prekrše sekundu. I sjetite se one reklame od ht-a "sekunda je super". :D

Nije baba pogrdno, barem nije kod nas na selu. Reklo bih se.
Ma nije problem što ona priča nego ima već neku tarifu štatijaznam pa brzo potroši bon i onda kukak kako =\
Hvala na odgovorima...
Razina korisnika 5
Bedž +2
Uzmi joj BonBon pretplatu samo pozivi 1000/1000 min za 50 kn, moja Baba trkelja 100 na sat i nemre potrošit.
Razina korisnika 7
Bedž +3
A ako bakica prekardaši 1000 minuta, uzmi joj bonove tomato srednju 4000 jedinica bez uspostave za 70 kuna mjesečno. 😂
Razina korisnika 3
MatijaD u tairfi za Chill za 75 kn ima 1 000 minuta ima i internet promet. Ne znam treba li joj internet, ali ako ti ti koristiš broj na bonove kod nas, može ga podijeliti s tobom ili nekim drugim 🙂
Bolje da sam šutio... Baka živi na katu ispod mene i m me može viknuti iz kuće, m mi lupa od zid kad me nešto treba sad bi vi još da joj uzmem 4000 minuta/interneta. Propucat si koljeno da me manje sve ovo boli...
Za mene je previše i ovih 500. Bog mi pomogao jer samo on i može i ovoj situaciji...
Razina korisnika 3
MatijaD i jel baka dobila tarifu? 🙂
Razina korisnika 5
MatijaD i jel baka dobila tarifu? :)

@A1_Sanja .. s obzirom da se više ne javlja na ovoj temi garant je, @MatijaD , nabavio baki novu tarifu
Sad slijedi otvaranje nove teme .. recimo pod nazivom „ koji mobitel kupiti baki a da je zvuk jak i glasan prilikom telefoniranja „ 😃
Baka starija , sad ima tarifu al slabije čuje .. opet ne valja nešto … „mobitel mi treba novi na ovom se niš ne čuje „ priča baka Matiji
I sad @MatijaD propucava drugo koljeno ..i štoš ..otvaraj novu temu i kupuj baki novi mob .. eh 😎

Odgovori