Riješeno

Šta se dešava sa A1

  • 4 January 2022
  • 27 odgovora
  • 2044 pregleda

Molim vas budite ljubazni i odgovorite šta se dešava sa A1. Prešao sam nakon 21 godinu iz t coma u A1. Uopće nismo dobro krenuli nakon 6 mjeseci jedva čekam da mi istekne ugovor a razmišljam i o penalima. Prevaren sam kod potpisivanja ugovora. Osim toga, pa t com i Telemach su miljama daleko ispred vas. Ponuda, pogodnosti, a ponuda uređaja je 8 godina ispred A1. Šta se to dešava. Imate ponudu uređaja iz 2012 godine. Sramota nakon stranica od t coma i telemacha otići na vašu

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 January 2022, 22:17

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 27

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @croatia027,

peti mobitel se ne može naknadno uzeti ako je na tom broju aktivna ugovorna obveza.

Ali kao što kaže @gogsy1975 nije mi jasno zašto ti ne bi dali 5 mobitel ako ga plaćaš jednokratno.

Ja bi na tvom mjestu podnio pisani prigovor pa da vidiš sa odjelom reklamacija što se može napraviti.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@croatia027 žao mi je zbog opisane situacije i tvog nezadovoljstva :slight_frown:  Možeš li nam se javiti OVDJE s podacima firme za provjeru? Vjerujem da ipak možemo promijeniti tvoje mišljenje o nama. Što se tiče ponude uređaja, vjerujem da je došlo do nesporazuma. Ponuda uređaja nam se stalno mijenja sukladno ponudi na tržištu, pa tako u ponudi imamo Honor 50 128GB 5G koji si spomenuo da nije dio naše ponude. Također, Samsung Galaxy S21 FE 5G nam dolazi u ponudu od ponedjeljka :smile: S obzirom da je sam tijek razgovora na ovoj temi ipak otišao u krivom smjeru, temu ću zatvoriti, no svakako ti stojimo na raspolaganju za sve provjere.