Riješeno

Šta se dešava sa A1

  • 4 January 2022
  • 27 odgovora
  • 2044 pregleda

Molim vas budite ljubazni i odgovorite šta se dešava sa A1. Prešao sam nakon 21 godinu iz t coma u A1. Uopće nismo dobro krenuli nakon 6 mjeseci jedva čekam da mi istekne ugovor a razmišljam i o penalima. Prevaren sam kod potpisivanja ugovora. Osim toga, pa t com i Telemach su miljama daleko ispred vas. Ponuda, pogodnosti, a ponuda uređaja je 8 godina ispred A1. Šta se to dešava. Imate ponudu uređaja iz 2012 godine. Sramota nakon stranica od t coma i telemacha otići na vašu

icon

Najbolji odgovor od A1_Leona 8 January 2022, 22:17

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 27

Razina korisnika 3
Bedž +2

I kako si to prevaren prilikom potpisivanja ugovora

Razina korisnika 7
Bedž +3

@Cole - zar stvarno nisi primjetio prevaru i nezadovoljstvo na par tema?

Link

 

Edit: Nisam znao da se može i sam sebe lajkat.. 😂

Razina korisnika 3
Bedž +2

@Cole - zar stvarno nisi primjetio prevaru i nezadovoljstvo na par tema?

Link

 

Edit: Nisam znao da se može i sam sebe lajkat.. 😂

Link koji si posalo;
To je tako kod svakog operatera, nije A1 jedini, moraš bit pametniji i ne nasjest na njihove gluposti. Naravno to rade da bi dobili veći bonus. Istu situaciju sam imao i kod Telemacha i T-com-a.

Razina korisnika 6
Bedž +6

2012.imala sam Samsung GT-i5510, Android 2.2.(Froyo). Kaj ga A1 još uvijek ima u ponudi? Pitam za susjedu, ona je zapela na Froyu, sve poslije toga njoj je prekomplicirano 🤭🤭😛🤣

Pozdrav. Sada kada sam pročitao vaše komentare sam primjetio da sam 👍 sam sebe, 😊😊. Nisam ja neka osoba koja namjerno piše nešto protiv nekoga, ako nije tako. U nama ljudima je da se požalimo nekome u nadi da će netko te razumjeti, podržati, a možda i svatiti kao šta mislim da ste vi mene svatili, mislim krivo. Poslovni sam korisnik. Od 12 mj 1998. sam u t comu.,na pretplatu malo kraće. Odmah da kažem imao sam bolju ponudu u t comu ali odnos prema meni kao korisniku mi nije bio recimo kako ja poslujem. Točno, korektno, prema dogovoru. U A1 prelazim sa 5 brojeva, kada istekne internetu, fiksni i to bi prebacio. Dogovorimo se, 5 brojeva, 4 uređaja u gotovini. Za 5 broj mene kao vlasnika da uzmem kasnije. Kažem bolje da odmah uzmem svih 5 uređaja zbog povoljnije cijene. Ne treba poslije ćete cijenu imati još bolju jer ću dobiti novi buđet,top mobitel, top cijena,dobiti će te tv na mobitelu .Ok.Platim uređaje u gotovini. Pola godine obratim se za uređaj. Prvo kontaktiram osobu koja mi je rekla da se ubuduće njoj obratim. Javi mi se, iskreno ne baš ljubazno, riješi me ono  lagano, ponuda uređaja da mi je jeftinije da kupim uređaj u santa domenici. Ono obratim se ponovno, odgovor više niste kod mene. Više se nisam obratio. Zašto? Jer ja funkcioniram poslovno a i privatno na način ako smo se dogovorili, dogovoreno je. Ja ti odradim posao, dam x vremena garanciju, nazoveš me bilo kad i što sam ti rekao je tako. Sada te košta 10 kn. Ako napravimo još i to je 15 kn. Poslije će ti biti 18 kn. Bolje ti je sad napraviti nego poslije ili obrnuto. Što ti kažem, to je zakon. Nečeš me zvati za godinu dana i ako sam ti rekao da će te koštati 18 kn, neću ti uzeti 35 kn. Koliko sam puta sebi oduzeo da bi korisnik mojih usluga bio zadovoljan, a u biti ja sam mu tako rekao, savjetovao. Iskreno 800 kn mjesečno samo za pretplatu nije malo, 4 uređaja su plačena u gotovini, još 18 mjeseci, kada me netko izbaci iz takta kao A1 sada, platiti ću te penale 10000 kn ili koliko već i nikad više. Ali zašto to mene smeta, jer ja poslujem na povjerenju, iskrenosti, kvaliteti i onda me sve šta nije tako izbaci iz takta. Oprostite ako sam nekoga povrijedio slučajno. Nadam se da ćemo lijepo još čavrljati

Shvaćam te potpuno, ali zaboravi to poslovanje s sadašnjim svim teleoperaterima u RH.

Razina korisnika 3
Bedž +2

A svi su isti, nemreš otić negdje a da te ne je**, moraš jednostavno odbit sve moguće ponude ako si paranoid kao I ja.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Evo ti jedan tip, za sve operatere. Citiram dio tvog upisa: "Uzmem 4 uređaja u gotovini, a za peti broj mi kažu ne moraš uzimati možeš i za pola godine, dobiti češ super cijenu, sve i vip tv, sve." Imaš li to negdje napismeno, pisani trag? Komunikacija sa bilo kojim operaterom isključivo preko mail-a. Ili ako znaš točno kad si razgovarao pa se referiraš u žalbi na snimljeni razgovor.

O franśizama koje svašta obećaju za svoju guzicu i proviziju ne želim pričati niti preporučujem njih za neko ugovaranje i dogovaranje. Znači, komunikacija mailom, pisani trag samo...

Razina korisnika 6
Bedž +6

Upravo tako, @gogsy1975 , poslovanje na koje misli @croatia027 izumrlo je još u prošlom tisućljeću,tj.prije 100 godina. Napismeno, samo napismeno. Kad god sam spomenula da to kaj mi nude želim napismeno, s druge strane je  bilo tu-tu-tu-tu 🤣

Kada pročitam vaše komentare, svatim sa ja nisam uopće prevaren. Ja sam baš naivan i glup. Vidite da se treba obratiti nekome,da ti pomogne. U t comu sam kako sam naveo od 1998. Stvarno su mi ponudili bolje od A1, znate da i na svih 5 brojeva imaš max tv to go, po mojem iskustvu signal u t conu je bap bolji, meni svakodnevno minimalno 2-3 puta nestane signal, nije do uređaja, cijena uređaja je bila manja, ali ništa strašno Forsirao sam t com jer u poslovnici uređaje uzmem odmah. Dogovor je bio doći u poslovnicu u 8.30 ujutro. Otišao sam i nije bilo djelatnice. Zvala me kasnije, ispričala se i sutra u 8.30. Dođem sutra s pečatom, novcima za uređaje, a kažu mi nema je.Ma šta nema je. Kažem idem sada u A1. Izađem iz poslovnice i odjednom izađe ta djelatnica za poslovne korisnike i trći po gradu zamnom.Zvala me preko 50 puta, slala poruke, mailove, na viber, 😀😀😀, nisam se htio javiti. Riknula je jer joj je u poslovnici bio šef kad sam ja grunuo. Pređem u A1. Kada sve zbrojim, oduzmem, zatražiti ću izračun penala, na slijedećem poslu ću zaj.... ti nekoga za 10000 kn i postati ću pravi hrvat 😀😀😀😉. Naravno da neću to napraviti, ali ću zatražiti izračun, a kod T coma zatražiti ponudu. 

Posta sam rekreativac. I dobiti ću neke povlastice. Eto novog uređaja, 🤭🤭🤭🤭🤭

nickno pogledaj ponudu.... ZTE A5... Crosscall shark x3..... doro 530x....a1 alpha.... alcatel 1 DS... alcatel 1+.....alcatel 1SE....Crosscall core x4...... Doro1370..... Doro 2404.....Par samsunga, par tisuća I phoha.... Ma molim te pogledaj poslovnu ponudu.... Još sam i pogriješio. To su uređaji 2008 god. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Javno napisati ime i prezime onoga tko te "primorao" da kupiš 4 telefona iz 2008. I kazniti ga što ti nije dozvolio nakon pola godine da kupiš i peti telefon. 😁

Razina korisnika 6
Bedž +6

nickno pogledaj ponudu.... ZTE A5... Crosscall shark x3..... doro 530x....a1 alpha.... alcatel 1 DS... alcatel 1+.....alcatel 1SE....Crosscall core x4...... Doro1370..... Doro 2404.....Par samsunga, par tisuća I phoha.... Ma molim te pogledaj poslovnu ponudu.... Još sam i pogriješio. To su uređaji 2008 god. 

 

E sad već malo troluckaš, barem 5 od ovih mobova su iz 2020.godine. Kaj bi ti možda S21 Ultru ili iPhone 13 po cijeni ovih gore mobitela? 

 

Dobro večer. Ovdje se sve doslovno ozbiljno shvaća. Platio sam A72, A52, A32 5g i A12 u gotovini. Htjeo sam tada uzeti Mi T10 pro ili plus ili Note 20.Za sebe. Ali s druge strane imam uređaj, pa bi kasnije. Lijepo pitam da uzmem sada, napravi mi ponudu. A s druge strane šta ću bez veze sada uzimati, i sam djelatnik mi kaže ne brinite, dajte da mi napravimo ugovor za prijenos 5 brojeva, iste sekunde knjigovođa plati ovav4 uređaja, a djelatnik kaže ja sam vaš, i ja ću ti riješiti novi buđet i rekao mi da raj mi10t pro će me koštati manje od 1000 kn, a da će me zvati kroz par dana da mi aktivira tv na mobitelu za moj broj kao, jer sam prenio 5 brojeva, mjesečno samo pretplate 770  na više kn. Znači bez urešaja, plačeni. Ja čovjeku sam samo rekao daj da odmah uzmem i taj 5 uređaj, ali sam mi kaže ja ću ti sve riješiti kada god me nazoveš. Nazvao sam i zbrzao je razgovor u 1 min. Kasnije sam pisao mail, rekao mi da nisam više njegov, a ponudu za s21 plus i s 21ultra doslovno cijena kao i u bilo kojem dućanu. Ali opet nije to, nego to što me napravio budalom, laganje, to mrzim. Djeci rođenoj sam rekao, sve vam mogu tolerirati, ali laž i muljanje ne. Razveo sam se radi laganja. I kako me sada nakon pola godine lagano otkantao, a kada sam trebao potpisati 10 poziva, mailovi, ponude, nipta nije teško, ništa nije problem. I to je to, kraj. Ne trolam ništa. Opet ste doslovno svatili godinu koju sam naveo. Želim reći da su ovo mobiteli koji na tisku kupiš za 99 ili 159 kn. Pa odi na stranice konkurencije, A1 stvarno nema ništa i to šta imaju je brižno, prema ovim drugima. Ovi još nemaju ni Honor 50,a t com ima već S20fe ili kako se zove, prije par dana predstavljen. To sam htio reći. Hvala na komentarima 

Razina korisnika 6
Bedž +6

"mi10t pro će me koštati manje od 1000 kn"...nisi ti ni glup ni naivan, već troll. Jedan flagship nebu nikad koštal 1000 kn

"da će me zvati kroz par dana da mi aktivira tv na mobitelu za moj broj kao, jer sam prenio 5 brojeva, mjesečno samo pretplate 770  na više kn"...troll na kvadrat. Usluga tv za van besplatno je dostupna svim korisnicima nekih od FIKSNIH usluga- tv, internet, telefon. A ne korisnicima MOBILNIH usluga-tj.platit ćeš pretplatu kao i za televizor ako nemaš fiksnu uslugu.

Web A1 ne postoji od jučer pa da si ti tak "zgrožen" ponudom mobitela od A1. Ima za svaki džep ponešto- od najjeftinijih pa do najskupljih top modela, a ista je situacija i kod ostala dva operatera. Tak da- da-troll na kub.

I onda još upleteš i svoju privatnu životnu dramu u priču o A1- i eto te, kvadrotroll 🤪😜

 

Molim te bez ljutnje, daj mi objasni to značenje troll.Ali ozbiljno ne zezam. Inače sam ili se trudim maksimalno biti kulturan, bez da ikoga uvrijedim, ali po vašem/tvom komentaru vidim da griješim u izražavanju. Ne želim griješiti u izražavanju, ako postoji mogućnost i način da se mogu izraziti bez toga. Samo što mogu zaključiti je da ispada da ja lažem, a sve šta sam napisao je istina i to nisam ja pitao, nego mi je sam operater ponudio, obećao, rekao ništa ne brini, kada ja nešto kažem to je tako. To je sve istina. Valjda nisam i sada nešto krivo napisao. 🤭😊😉

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa nije da se ljutim, a googlati valjda znaš ako znaš i kaj je tv za van 😋.

Ali ti si došal ovdje ispipavati našu inteligenciju, pa si vjerojatno mislil da bumo potvrđivali tvoje nebuloze u klevetanju A1. Jer to sve kaj si pisal bez pismenih dokaza je obično klevetanje.

1.tvrdiš da ti A1 nudi usluge protivno njegovim vlastitim uvjetima.

2.tvrdiš da A1 prodaje zastarjele mobitele, a dovoljno je zagooglati bilo koji navedeni i uvjeriti se i u cijenu i u godinu proizvodnje,tj.ponude.

3.tvrdiš kako si prevaren, mislim ono-jadan i bespomoćan, bez mogućnosti provjere bilo čega ponuđenog prije potpisivanja ugovora, ono-A1 te navukal ko šibicar na cesti. 

4. I onda se još razmećeš "prijetnjama" kak buš ti platil i 10.000 kn penalizacije, ali nebuš dozvolil da netko radi magarca od tebe...nakon kaj si već ispal magarac nakon tvrdnje da te je A1 navukal na ugovor obećavajući ti brda i doline, a ti jadan nisi to uopće mogal provjeriti, jer eto web A1 je totalno netransparentan, nigdje ne pišu uvjeti, ma sakrili su svoj web na dark webu ko da su kriminalci.

5.cijeli tvoj upis kao da je pisalo dijete od 10 godina, a ne ozbiljan, poslovan čovjek 😋

 

Dobar dan. Hvala na iscrpnom odgovoru. Pročitao sam i mogu se složiti, to jest slažem sa svim navedenim. Siguran sam da se svojim obraćanjem nisam imao namjeru predstaviti na ovaj način, ali kada pročitam tvoje viđenje situacije, upravo je tako kako ti navodiš. Jedino što me smeta je zašto je kod nas u praksi, ako se i desi neka nepravda, da se uvijek oštečena strana mora pomiriti sa time,neovisno o ovoj situaciji. Mogli bi reći tko ti je kriv, mogao si čitati sitna slova. Postoje osobe koje još uvijek  imaju povjerenja u dogovor, te sam smatrao da nemam razloga išta provjeravati. Ali da se ovaj razgovor ne odugovlači u nedogled, još jednom hvala i da si izdvojila svoje vrijeme na odgovore. Ispričavam se ako sam nekoga uvrijedio, te ću se ubuduće voditi vašim savjetima. Hvala, lijep pozdrav.... 😀😉

Razina korisnika 6
Bedž +6

"na slijedećem poslu ću zaj.... ti nekoga za 10000 kn i postati ću pravi hrvat"

Ovo tek sad vidim...vrijeđanje i trolanje na beskonačno. Kaj su samo Hrvati lopovi na cijelom svijetu, a vi albanci ste pošteni mafijozi?

Razina korisnika 3
Bedž +2

"na slijedećem poslu ću zaj.... ti nekoga za 10000 kn i postati ću pravi hrvat"

Ovo tek sad vidim...vrijeđanje i trolanje na beskonačno. Kaj su samo Hrvati lopovi na cijelom svijetu, a vi albanci ste pošteni mafijozi?

Albanci su po UK se raširili i samo neke mafije. :grin:

Razina korisnika 6
Bedž +6

😬, dobro, ne znam kaj je gospon poduzetnik croatia027 po nacionalnosti, to nije ni bilo bitno...sve dok u celofan nije umotal i hrvatstvo. I još se pravi da je fin i kulturan, nadasve pošten, a na drugoj temi kuka o kamatama na računu 🤣

Poštovana nickno, ne pravim se fin, kulturan i pošten, nego u stvarnom životu i jesam takva osoba. Ako je nacionalnost mjerilo da bi dobio kvalitetan odgovor, hrvat, Hrvatsko državljanstvo, ateist. Hvala još jednom. Lijep pozdrav, 😉

Razina korisnika 6
Bedž +6

Poštovani @croatia027 , ajde dobro da si napisal da si ateist, rijetko imamo prilike vidjeti nepismene ateiste, obično je uvriježeno mišljenje takvih kao ti da su nepismeni, zatucani Hrvati samo kršćanski Hrvati 😜🤣. E da, TI si prvi spomenul Hrvate, i to u pogrdnom smislu, dakle, niti si fin, niti si kulturan, a što jest-jest- ateisti su i najglasniji po pljuvanju i vrijeđanju i Hrvatske i Hrvata. 

Trolčino, ovo je moj zadnji upis na bilo koju tvoju temu. I plaćaj račune na vrijeme, pa nebuš dobival kamate na neplaćene račune.

Poštovana nickno neću padati na vaš nivo (ne) kulture koje ste pokazali svojim komentarima. Ja da sam nadležan za ovaj forum sigurno ne bi dopustio ponašanje kako se vi ponašate, jer ja vas nisam niti jednim slovom uvrijedio. Ako je trolanje vrijeđanje onda  ste vi prva koja trola,vrijeđate mene. Iskreno nisam očekivao da će me netko vrijeđati.Ako baš morate znati dijete sam poginulog branitelja, a onaj osvrt je trebao biti šala. Ja vam se iskreno zahvaljujem jer ste jedina mi pokušala odgovoriti na moj upit i zbog toga vas cijenim i zahvaljujem. Iako smatram da vas nisam uvrijedio, opet se ispričavam ako ste stekla takav dojam. Lijep pozdrav 🙏