Riješeno

reaktivacija tarife

  • 1 March 2017
  • 9 odgovora
  • 853 pregleda

Pozdrav, pretplatnički račun mi je bio privremeno isključen zbog nepodmirivanja dugovanja. Uplatio sam taj iznos putem Hrvatske pošte, za koliko bi mogao očekivati reaktivaciju tarife? te jeli proces moguće ubrzati?
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 10 December 2023, 23:29

Pogledaj original

Odgovora 9

Pozdrav NIK29,

po zaprimanju tvoje uplate biti će pokrenuta aktivacija usluge. Nadamo se da će uplata biti zaprimljena uskoro. Načelno uplate budu vidljive unutar jednog radnog dana te je sada potrebno prvo to pričekati. Jednom kada uplata bude vidljiva, sam aktivacijski proces trajat će maksimalno 24 sata.

Pitanje: sutra u 11 sati istječe moja tarifa. Imam dovoljno sredstava na računu i zanima me da li se tarifa sutra automatski produljuje? Što znači reaktivacija tarife 0/1? Hvala

Razina korisnika 3
Bedž +3

@nives999 Bok, ako koristiš tarifu koja ima aktivno automatsko produljenje nakon 30 dana, u SMS obavijesti o isteku tarife će biti navedeno hoće li se produljiti automatski. 😊

Znači, odgovor bi bio da moram reaktivirati tarifu...

Razina korisnika 7
Bedž +3

@nives999 - 0/1 znači da imaš tarifu za koju nije kupljen kredit tarife unaprijed za 3 ili 6 mjeseci, reaktivirat će ti se automataki ako imaš dovoljno sredstava na računu.

To je odgovor na moje pitanje 😀...hvala.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Isprika @nives999 ako smo bili manje precizni u odgovaranju na upit, no trebaš li provjeru po broju (za svaki slučaj) možeš nam se javiti porukom OVDJE pa ćemo pogledati i potvrditi sve što te zanima.

Čekam odgovor

Razina korisnika 2
Bedž +3

@nives999 tvoja poruka nam je vidljiva, a odgovor možeš očekivati u najkraćem mogućem roku :) 

Odgovori