Riješeno

RAZOČARAN VIPOM

  • 23 March 2018
  • 73 odgovora
  • 10315 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 73

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pazi s tom informacijom o penalima. Koliko ja znam plaćaš penale i ako dan prije raskineš ugovor razmjerno. Prijatelj mi je nedavno planirao preći mjesec prije na HT i trebao je platiti taj mjesec. Na kraju je ipak ostao jer je VIP dao nešto bolju ponudu, a HT u procesu podigao cijenu uređaja (kao bilo nešto pogrešno...).
U svakom slučaju prerano ti je za očekivat išta ozbiljno. Tek 30.8. si u poziciji za ozbiljne pregovore jer se možeš skupit bez ikakvih posljedica. Sve to što nude ranije je samo APP.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Skinete se na dan isteka ugovorne obveze na bonove i s bonova u bonbon zahtjev za prelazak na bonove i idući dan zovu. Mene zvali i nudili prije 2 godine mobilnu za 165 kuna pa sam pitao jesu li usli u moj profil uopce i vidjeli koliko trenutno plaćam. Naravno da nisu, nastao je muk. Nakon podnešenog zahtjeva za bonbon stiže poziv i puf. BG L za duplo manje i dodatno 5gb interneta mjesečno i tada s6 za 80kn mjesečno. Dakle, može se... samo se trebate izboriti.
Razina korisnika 2
ma idem bez pregovora jer ne zele nosta ponuditi...tele2 je ok...i na fiksne u terracom 135 kn mj.i jeka idu oni sa svojom najboljom ponudom...a terracom ie bez ugovorne obveze
Razina korisnika 7
Bedž +3
Slična procedura i kod mene bila, predviđam istu kroz kratko vrijeme jer sve ovo što zovu i šalju na mail je za ništa...
Razina korisnika 2
mislim da mi se ne da sa njima natezati...ima ponuda dovoljno...gube urednog predplatnika sa tranim nalogom.....aaaa da koje sam komplikacije imao...sa trajnim nalogom...i to u tih dosta godina 3 puta isto....promjena mastercarda...i onda ne azuriraju promjenu pa ne naplacuju...pa nepovezanost fiksnih i mobilnih...jedni pocnu naplacivati drugi je azuriraju podatke...i tako 6 mjeseci me opterecuju ...a trajni nalog sam uzeo bas iz razloga da nemam brigu o tome jesam.ili nisam platio...birti ceni kod ovih drugih operatera slicnih problema...ali su jeftiji pa cu istrpit
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Sunasce - prvi pozivi "tzv. pozivi na muletinu ili APP pozivi" dotični ne ulaze u profil nego nude copy/paste s neta jer ne znam kako bi drugačije nazvao to da mi nudi tarifu za 165 kuna a da su ušli u profil, vidjeli bi da plaćam 95 kuna. :D

Isto i mene čeka u prosincu, vjerojatno bonovi pa ću vidjet za S10 početkom godine kako dišu. A u siječnju borba za jedan fiksni duo. Uglavnom, borba. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja to ništa ne doživljavam osobno... Pratim ponude svih rekreativno, pozive prihvatim, saslušam, kažem hvala i žao mi je što ste se mučili čitati ovo što ionako vidim i to - jeste otvorili moj profil/račune :D
Nikad mi se nigdje ne žuri, a kad odlučim odraditi prijenose, gašenja isl. ionako su im sad svi dućani na jednom katu shopping centra.
Što se tiče tog da se osjećam uvrijeđeno jer me "ne cijene", a ja ovo ono... to me nikad nije diralo.
Koliko god bila ja dobar korisnik znam da sam samo jedan broj u sustavu i koliko trošila imaju komplekse i tvrtke i pravne osobe koje troše višestruko više, pa što.
Razina korisnika 2
Široko nam polje za kupovinu usluga...kazes hvala skupi ste...ne žicajte me više...imam za sebe bolju opciju...i la pa pa
Razina korisnika 1
Nažalost dogovora nema i sutra odjavljujem mobitele iz vipa a uskoro za koji dan i vip sat. Nikad vise u vip. Nakon 19 godina njih nije briga za stare korisnike a novima daju mobitele S6 po 9kn. Svaka vam čast
Razina korisnika 3
Nažalost dogovora nema i sutra odjavljujem mobitele iz vipa a uskoro za koji dan i vip sat. Nikad vise u vip. Nakon 19 godina njih nije briga za stare korisnike a novima daju mobitele S6 po 9kn. Svaka vam čast

Kako sam ti i u inboxu navela, a nakon kontakta od strane kolega - u više navrata smo ti pružili zaista velikodušne popuste na usluge i uređaje. I ovaj put si dobio ponudu s posebnim popustom no ono što si tražio od nas nismo u mogućnosti provesti. Nažalost, ono što si očekivao neće biti moguće ni kod drugih operatera jer su cijene uređaja kakve jesu, prilagođene tržištu. Žao mi je što ti to ne odgovara no savjetujem da razmisliš još jednom o ponuđenom 😉
Razina korisnika 1
To nije istina s ja cu vam to i dokazati. Javno cu vam to objaviti nek i drugi vide da lazete.
Razina korisnika 3
To nije istina s ja cu vam to i dokazati. Javno cu vam to objaviti nek i drugi vide da lazete.

Ne mogu znati koja su tvoja očekivanja bila ranije no da je moguće odobriti više, kolege bi to i napravili. Zaista preporučam da razmisliš o ponuđenom.
Razina korisnika 1
Kad moj kolega dobije te mobitele taj mail cu staviti javno da ga svi vide a onda cemo vidjeti ko govori istinu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Možeš ti staviti što se dobilo, dapače, ali nema ti smisla baš prepucavati se. Oni ti slože ponudu koju trenutno imaju, ti je prihvatiš ili ne. Ovo je kao da uđeš u Konzum i svađaš se s blagajnicom da hoćeš kruh po x cijeni jer ti Plodine nude po y i kupuješ u Konzumu xy godina. Djetinjasto. Tržište je takvo kakvo je, a ponude, tarife i cijene nitko ne izmišlja kad vidi tvoje ime nego slažu od onog što su napisali u cjeniku.
Razina korisnika 1
Necu ja nikog ucjenjivati. Ali nece me praviti za budalu. Necu uzeti to sto mi nude jer to nude svima a lazu da to daju samo meni i te letke sto salju isto kao samo vama a ono svi dobiju na kucnu adresu popust na mobitel 500kn. Odlazim iz vipa i to je to. Sve odjavljujem. Kad predem mogu placati iste popuste negdje dalje i onda mi je isto a neko ne cijeni moju vjernost onda i ne zasluzuje da budem u vipu. Ima jos opetera.
Razina korisnika 2
....ja sam imao razgovor o maximalnim pogodnostima...i kao za mene...219 kn fiksna duo(internet i tv) i L mobilna 239 kn...bez uredaja....a sad imam XL+ koji je u onom momentu bio 320kn sa popustom ja placam 170 i vip tv za van free....sad nema vise tv za van (samo na 6 mj.)...a fiksne usluge su skoro pa isto sad placam 236 kn...sorry popust od 20 kn ...za starog korisnika...i operaterka normalno nema ovlasti a zadužili su je za kontakt sa starim korisnicima...
Razina korisnika 5
Bedž +2
Mene zvali prošli tjedan jer mi uskoro istječu 2 mobilne linije, kaže dečko poslat ću vam ponudu na mail jer sam otkantao nove uređaje nego me samo zanima dobra ponuda za 5 linija, naravno da ponudu nije poslao jer valjda vidi da nema šanse da ponudi ono što daje konkurencija 😠
Razina korisnika 1
O tome ja pričam. Ja imam 4 paketa u vipu
Razina korisnika 2
upravo za 179 kn L tarifa u konkurenciji
voje

 u 12:29, Lip 28:

Tarifa Najbolja L uključuje neograničene minute i SMS-ove unutar HT mreže, 10000 minuta prema ostalim mrežama, te 20 gb podatkovnog prometa. Unutar tarife dobivate Max TV to Go, bez naknade. Možete izabrati jednu od aplikacija za koju Vam se neće trošiti podatkovni promet iz tarife (Whatsapp, Viber, Instagram, Facebook/Messenger, Deezer, HBO GO, Max Tv to Go, Pickbox). 
Tarifa također uključuje uslugu Stream On, bez naknade, koja podrazumijeva neograničen podatkovni promet za korištenje Youtube-a, Netflix-a, HBO GO-a, te Pickboxa putem mobilnih aplikacija, bez trošenja interneta iz svoje tarife.
Razina korisnika 2
a fiksni sa kombinacijom izmjene paketa 249 kn...
i jedna sitnica huawei mate 10 lite ...prakticki free ako ako uzimam sve to....
dakle 428 kn mi je sve...da u vipu dobije se više gb...ali besplatni stream to nadoknađuje visestruko
Razina korisnika 1
Meni je zabavna spoznaja iz prethodnih komentara da se korporacija kao što je VIPnet bavi pregovaranjem ispod stola kao da je riječ o kebab corner shopu pred rano jutarnje zatvaranje i štoviše, da je to potpuno normalno. Ja definitivno ispadam naivan jer se time ne bavim. Bilo bi mi "normalno" da ugovorni odnos u startu bude partnerski te da obje strane ispunjavaju svoja očekivanja. APP i stavljanje korisnika u nepravedan položaj prema onima koji su ucjenom ispregovarali bolje uvjete jednostavno nije i nemoze biti osnov dugorocnog partnerskog odnosa. Tu ne mislim na korisnike koji temeljem velikog prometa ostvaruju bolje uvjete. Na kraju se jedino mogu zapitati: Može li VIPnet niže?
Razina korisnika 2
ova ponuda gore je redovna od HT...i povoljnija je od "izpregovarane"u VIP...ali znam da se tehnikama pregovaranja sluze svi operateri...mane zanima da li stvarno nitko u VIP u ne prati konkurentnost ?...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni je zabavna spoznaja iz prethodnih komentara da se korporacija ... bavi pregovaranjem ispod stola kao riječ o kebab corner shopu pred rano jutarnje zatvaranje i štoviše, da je to potpuno normalno.
Svi su oni već godinama unatrag istrenirali "posebne ponude", ponude ispod stola, pakete komplicirane do boli, sitna slova u ugovorima te članke i posebne promocije iz Uvjeta koje često ni oni sami ne znaju što sve mogu/smiju kombinirat i odobravati. To je malo manje upućenima novost jer je sad otkad su stigle Magente i slične duo, trio i slične kombinacije baš očito, ali ekipa kojoj je to i dosad zanimljivo je upućena godinama i već se naučila da iščita prvo samostalno sve moguće promocije i kombinacije pa tek onda pregovara s njima.
ova ponuda gore je redovna od HT...i povoljnija je od "izpregovarane"u VIP...ali znam da se tehnikama pregovaranja sluze svi operateri...mane zanima da li stvarno nitko u VIP u ne prati konkurentnost ?...
O ne brini, itekako se oni prate, uspoređuju i konkuriraju. Pitanje je jedino u koji val promocije ćeš upasti i koja će ti kombinacija za tvoje vlastite potrebe ispast u tom trenutku najbolja.
Obično kad se cijene tarifa/uređaja isl. zbroje i pomnože na 24/36 mjeseci izađe to sve tu li la.

P.S. Dobro pazi ako se odlučiš na HT ponude da je ugovorna obveza na tarifu 24 mjeseca nakon kojih popust na tarifu ističe, ali uređaj se otplaćuje na 36 mjeseci 😉 Puno ljudi ne ide za tim i svidi im se naizgled niska mjesečna rata, ali je množe instiktivno *24, a ne 36.
Razina korisnika 2
Sunašce...
to znam...i sad mi visi kod VIP...da po isteku mobilne umjesto 170 kn placam 320...a uredaj kod HT samo jednokratno...i opcija je huawei mate 10 lite jednokratno za kunu...bez rata...žao mi je ali nisam copy pastao tu korespodenciju...dva puta sam pitao bez rata za uređaj...makar meni uredaj ne treba
Razina korisnika 2
znam.ja da su oni svi slicni...zato se dobro i decidirano odredujem kako zašto koliko

Odgovori