Riješeno

raskid ugovora

  • 12 May 2023
  • 1 odgovor
  • 1056 pregleda

pozdrav, koristim homebox i imam savrsenu tarifu , i naravno dobio sam u Mozaiku popust od 1.33 eura na homebox ,( sto je skoro pa nista)  tako i za savrsenu tarifu. placam racunu preko 90 eura, nekad i vise

 12.07 mi istice ugovor, pitanje kome se moram obratiti za raskid ugovora i koliko dugo traje? koliko moram platiti ostatka , uz savrsenu tarifu imam uredaj koji placa. 11.95 eura na mjesec . raskinuo bih mobilni ugovor . hvala 

icon

Najbolji odgovor od Karlo30 12 May 2023, 20:19

Pogledaj original

Odgovora 1

pozdrav, koristim homebox i imam savrsenu tarifu , i naravno dobio sam u Mozaiku popust od 1.33 eura na homebox ,( sto je skoro pa nista)  tako i za savrsenu tarifu. placam racunu preko 90 eura, nekad i vise

 12.07 mi istice ugovor, pitanje kome se moram obratiti za raskid ugovora i koliko dugo traje? koliko moram platiti ostatka , uz savrsenu tarifu imam uredaj koji placa. 11.95 eura na mjesec . raskinuo bih mobilni ugovor . hvala 

Najbolje nazovi službu za korisnike pa njih pitaj da ti točno izračunaju kolko ti je ostalo ili pošalji mail na zahtjev.za.raskid-privatni@a1.hr . Napišeš broj mobitela napišeš da te zanima kolko moraš platit penala za prijevremni raskid i napišu ti i ako ti cijena odgovora dogovoriš s njima raskid i tjt. Raskid prerpostvljam da je brzo gotovo isto kao i kod prijenosa broja od jednog do drugog opetataera samo ne znam ako su veci iznosi jel se može to na rate ili kako ide to

Odgovori