Riješeno

Raskid ugovora!

  • 7 April 2021
  • 29 odgovora
  • 12935 pregleda

U 12 mjesecu kupio mobitel preko webshopa i sklopio ugovor na 24 mjeseca, savršena tarifa. U 3 mjesecu tražim raskid ugovora i tražim da mi pošalju informativni izračun naknade za prijevremeni raskid i pošalju mi ovaj sms:

Obavijest: Saljemo Vam informativni izracun naknade za prijevremeni raskid ugovora za 38591xxxxxx na dan 19.03.2021.:
Preostale mjesecne naknade: 3.993,39 kn
Popusti na uredjaje i usluge: 2.130,00 kn
Naknada za prijevremeni raskid ugovora izracunata prema povoljnijem od navedena dva iznosa je: 2.130,00 kn.
Naknada za raskid dodatno ugovorenih usluga: 0,00 kn
Preostale rate za uredjaj: 0,00 kn
Iznosi ukljucuju PDV
Vas A1 tim
I danas dobijem račun od a1 gdje piše da mi je dug 4.488,33 kuna.

Imat će HAKOM posla

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 7 April 2021, 21:23

Pogledaj original

Odgovora 29

Razina korisnika 4
Bedž +3

@zoranp Sve OK s naše strane, mi smo tu da pomognemo maksimalno koliko možemo. Čuli smo se privatnim porukama, budemo još s obzirom na situaciju, ali nadam se pozitivnom ishodu.

Vaš račun je bio u redu, tako mi je odgovorenu na žalbu a i bio je u redu samo da mi je odmah to rečeno pa ni nebih digao toliku frku, nepotrebno. Danas me banka obavijestila da dana 15.04. nije izvršila terećenje moga računa zbog nedostatka sredstava, ali  kako kada sam u poslovnici u Osijeku u ponedjeljak 12.04 opozvao izravno terećenje a zar nije kada se ode od vas da se automatski ukida izravno terećenje. Uglavnom danas nazvao da mi pošaljete uplatnicu pa da stavim točku na A1. I odlazak u banku da provjerim taj opoziv od a1.

Nikako vas se riješiti, nakon što sam platio dug i tražio napismeno da vam više ništa ne dugujem.

Dobih ovo 18.05.

“potvrđujem Vam kako sa današnjim danom nemate otvorenog dugovanja po Vašoj mobilnoj liniji xxxxxx, koja se vodila pod šifrom korisnika xxxxxxxx.”

Dodatno, sukladno Vašem zahtjevu, poslan je dopis sa istom potvrdom na Vašu adresu.

Danas dobih da dugujem 17,68 kuna. navodno penali što sam kasnio sa plaćenjem računa a žalio sam se na račun i tražio da mi pošaljete uplatnicu a vi mrljavili do bola, opet ću tražiti napismeno da vam ništa ne dugujem i nadam se da nećete opet nešto iščeprkati da dugujem. Nikada više u a1.

Platio i taj dug i tražim da mi opet pošaljete da vam ništa ne dugujem, poslao mailom.

Mafija je nula za vas.

 

Razina korisnika 1

a1 je blago receno katastrofa dok je bio vip i nekako ali ovakve bagre svijet telekomunikacija jos nije vidio.evo meni na pola mjeseca vec preko 200 kn “naknade za roaming"  + tarifa….. sto reci ,koju posluku porati tim okorjelim mafijasima….

ponekad mi je zao tih mladih ljudi u szk koji moraju lagati i muljati da bi dobili platu...znam da su mnogi odustali zbog griznje savjesti i nesanice.

Odgovori