Riješeno

prosljeđivanje na sms

  • 14 January 2019
  • 12 odgovora
  • 2691 pregled

Ima li tko link gdje se može podesit prosljeđivanje prvih 160 znakova maila na sms?
icon

Najbolji odgovor od PROFSY 14 January 2019, 16:46

Pogledaj original

Odgovora 12

Zovi SZK 0800 091091
Pojma oni nemaju,čak nisu ni čuli da tog ima,a ja korsitio to preko 10 godina
Taj kod sam davno koristio, ne sjećam ga se.
Na postavkama Vip maila uredno bila opcija prosljeđivanja na drugu mail adresu,prosljeđivanja na broj mobitela,al od kako preseljeno to na A1 ne nalazim te opcije više,bar za sms.
https://www.textmagic.com/email-to-sms/

možda ti ovo pomogne
Prijaviti se na https://moj.a1.hr/ svojim korisničkim podacima u meniju izaberi elektronička posta ili klikni na sljedeci link
https://moj.a1.hr/secure/residential/prepaid/voice/email/redirect
To je to hvala,mada opcija trenutno nije dostupna zbog greške u sustavu....heheheh

Pozdrav!

Ovo mi je prvi post i vjerojatno na krivom mjestu:thinking: . Prebacite ga gdje treba ili izbrišite.

 

Da ne otvaram novu temu: zanima me ima li ili nema A1opciju slanja SMS-a o primljenom mailu (mail2SMS)? Ovdje čitam da kao ima (VIP je to imao i za bonove i pretplatu), ali opet od službe za korisnike dobijam odgovro da nema šanse.

 

Do sada sam koristio T-Comovu prastaru tarifu na bonove, pa iako je to ukinuto za bonaše mogao sam i dalje to koristiti. Sada to planiraju ukinuti 28.4.

Znam da je prije uz VIP na bonove automatski dodjeljen email tom broju, inbox i mail2SMS.

Mislio sam uzeti start paket (ne znam gdje!?) staviti neki bon i raditi bez aktiviranja ikakvog paketa ako je moguće (preskupo mi je), prijaviti se na moj.A1 ali ako nema više te usluge…

 

Znam da u Njemačkoj dobijete uz bilo koju tarifu, bez obzira bonovi ili pretplata i tu mogućnost, kod nas se sve ukida i nameću se nova rješenja. Znam da danas svi imaju smarphoneove pa možete staviti mail na njega, ali više mi odgovara mail2SMS, navikao sam na to.

 

Ako netko zna više, molim lijepo! HVALA!

Carbon13

Bedž +3

Pozdrav @Carbon13 uslugu mail2SMS nemamo u ponudi.

Hvala na odgovoru. Šteta! Ovo nije pitanje, ne treba odgovor: ne znam zašto je u HR tako velik problem imati te SMS gatewaye ili kako se već zove, ja bi plaćao mjesečno 50 kuna samo za tu uslugu!

LP!

Carbon13

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hm, ja i dan-danas dobivam sms od A1 webmaila ako mijenjam password od svog gmaila ili se ulogiram u novi mob, kao nedavno na S21 ultru. Vjerojatno bih dobivala i sms-ove od A1 webmaila da mi je to glavni mejl 😃, ali nije. Kak A1 kaže da nemaju tu ponudu, ja je naravno ni ne mogu isključiti, ali uredno dobivam sms-ove kad je sigurnost mog Google računa u pitanju. S broja +38591710xxxxxx

Hm, ja i dan-danas dobivam sms od A1 webmaila ako mijenjam password od svog gmaila ili se ulogiram u novi mob, kao nedavno na S21 ultru. Vjerojatno bih dobivala i sms-ove od A1 webmaila da mi je to glavni mejl 😃, ali nije. Kak A1 kaže da nemaju tu ponudu, ja je naravno ni ne mogu isključiti, ali uredno dobivam sms-ove kad je sigurnost mog Google računa u pitanju. S broja +38591710xxxxxx

Ovo je jako korisno, hvala. Neću sada pisati ovdje o drugom telekomu ali isto su isključili davno tu uslugu za bonove, a ja samo promjenio malo mail-adresu za taj SMS i radi i danas bez greške. Nadam se da će i nakon 28.4. ipak ostati to otvoreno, mislim da čak i ne bi smjeli briisati te mailove (“nismo se tako dogovorili na početku”).

 

Drago mi je da ostali na VIP/A1 dobijaju ipak te mail2SMS-ove, vjerojatno za nove korisnike nema šanse.

LP!

Odgovori