Riješeno

Promocija uz prijenos broja

  • 1 March 2021
  • 3 odgovora
  • 652 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora

Postoji li kakva promocija uz prijenos broja sa drugog operatera? Vidim da su cijene uređaja iste i za nove korisnike, one koji prenose broj iz druge mreže i za one koji produžuju svoj ugovor.

Ističe mi ugovor sa t-comom i razmišljam o prebacivanju u A1 uz ugovor  od 24 mjeseca i Savršenu tarifu.

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 1 March 2021, 21:31

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

​Pozdrav @Wraxooo, nove tarife nude brojne pogodnosti. Ako si zainteresiran za prelazak na A1 mrežu, ovisno o tvojim potrebama možemo ti predložiti odgovarajuću tarifu, a predlažemo da to napraviš zajedno sa svojim ukućanima kako biste zajedno ostvarili još bolje pogodnosti i veće popuste u MOZAIK-u :)

Thanks na odgovoru, proucio sam vec nove tarife, znam i koju bi htio, savrsenu, znam i koji uredjaj bi uzeo.

S mozaik pogodnostima sam isto tako upoznat, ali taj dio sa ukucanima bi isao postepeno (kako kome istekne ugovor).

Dali postoji nekakav vaucher, poklon bon ili slicno kao pogodnost prijenosa broja iz druge mreze?

Nekad ste ih imali u ponudi, zato i pitam :)

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Wraxooo, nema na čemu :) Trenutno nemamo posebne promocije i popuste na tarife za prijenos broja, ali imamo dosta uređaja na popustu za narudžbe na uređaje , ponudu provjeri OVDJE :) Svaki mjesec imamo zvijezdu mjeseca na webshopu. Uređaj koji je na popustu do kraja mjeseca ili isteka zaliha :)

Odgovori