Riješeno

Promjena tarife i prijelaz

  • 20 November 2021
  • 5 odgovora
  • 555 pregleda

Pozdrav, 

 

bio sam do nedavno korisnik A1 te i dalje imam ukljucenu tarifu na pretplatu.

S obzirom da ugovor i dalje traje i racuni dalje dolaze, postoji li mogucnost da se tarifa prebaci na drugi broj postojeceg A1 korisnika koji zeli koristiti tarifu a da ime na koje glasi tarifa ostane isto i da u krajnjem slucaju ne moram otkazati ugovor…

Dao bih tu tarifu clanu obitelji...

Molim za odgovor

 

Pozdrav,

Antonio Đerek

icon

Najbolji odgovor od nickno 20 November 2021, 15:29

Pogledaj original

Odgovora 5

Bedž +1

Bok @antonio.derek, postoje razne opcije u tom slučaju no svakako kako je i @nickno navela, jedna od njih je da broj i dalje glasi na tebe, ali ga ustupiš na korištenje nekom iz obitelji i dalje nastaviš plaćati račune do isteka ugovora. Druga opcija je prijenos ugovora. Prijenos ugovora se ne naplaćuje, a funkcionira na način da ti i osoba koja preuzima tvoj ugovor dođete na bilo koje naše prodajno mjesto i potpišete prijenos. Druge kombinacije nisu moguće. Tu smo ako će te bilo što zanimati i to svaki dan no vjerni forumaši su brzi na odgovorima! :blush:

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aha. Znači ovako. Ti si onak, fućkajući kao ona domačica u Podravkinoj reklami za zimnicu (kad je skinula Podravkine etikete i zalijepila svoje i pri tom tak zarazno fućkala 🤣),dakle ti si isto tak fućkajući, otvoril ladicu stola i bubnul u nju mobitel, rekao u sebi "A1, adio" i to je bilo to-prestal si biti korisnik A1.😛.

Samo, kaj ti računi i dalje stižu, jelte. Pa naravno da stižu, kad nisi prestal biti korisnik A1, ma koliko ti sakrival mobač od sebe da te ne podsjeća na to.

Sada dolazi ponovno zavrzlazmeni dio, tj.treba neki Sherlock Holmes da raspetlja ono kaj bi ti htio. Pa ajmo i to raščlaniti, a valjda bu se neki S.H.i pojavil 😋.

1.ti bi prepustil svoj ugovor nekom članu svoje obitelji. Ako je to žena, dijete, baba, dida, uglavnom-netko tko živi u istom kućanstvu kao i ti- pa rješenje je jednostavno-izvadi taj mobitel iz ladice i daj ga onome tko ga želi, pa si sam rekao da je tarifa aktivna, znači-nebitno tko u tvojoj kući koristi mobitel sve dok ti i dalje redovno plaćaš pretplatu.

2.e, ali naravno, ti si baš morao sve zakomplicirati, pa dodati da bi ti prepisal ugovor na drugi broj-koji je isto već postojeći pretplatnik,ali da ugovor i dalje ostane na tvoje ime, a to ja nigdje nisam uspjela naći da je moguće u A1, ali najbolje da ti oni sami odgovore, kad se pojave jednom tjedno tu na forumu. 😛

Šala tarifa ili ???

Evo ovak pokusat cu olaksat haha.

 

Znaci nisam vise na A1 mrezi, presao sam na drugu mrezu.


Tarifa je i dalje aktivna a posto ne koristim hocu dodjeliti nekom drugom a ionako koliko sam se informirao platio bih penale ako je otkazem a ovako je moze ipak netko koristiti…

Razina korisnika 6
Bedž +6

Možeš li ponoviti cijelu svoju situaciju malo jasnije, jer ovo kaj si napisal je kao da si pisal zagonetku za križaljku iz Feniksa 😛

 1. Antonio je BIO donedavno korisnik A1, ali više nije

2. Antonio i dalje ima aktivnu pretplatu, mada odnedavno on više NIJE korisnik A1

Prvo da odgonetnemo kako je Antonio ovo uspio izvesti. 😋

Odgovori