Riješeno

Promjena pretplatničke tarife vezana uz brojeve

  • 24 December 2016
  • 5 odgovora
  • 615 pregleda

Lijep pozdrav.
Ukratko moje pitanje glasi:
Je li moguće zamjeniti tarife i brojeve vezane uz isti račun.

Konkretno:
na broju X nalazi se tarifa XL vezana ugovorom
na broju Y nalazi se tarifa L bez ugovora.

Brojevi su vezani uz istog korisnika.

Postoji li mogućnost da se na broj X prebaci tarifa sa Y broja, a na Y broju aktivira tarifa sa X broja.

Hvala.
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 24 December 2016, 16:59

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Da li uz zamjenu brojeva i tarifa želite i da se zamijeni ugovorna obveza?
Želio bih da u konačnici račun ostane kao što je i sad.
XL vezana ugovorom na broju Y još 18 mjeseci koliko je ostalo, a L na X broju bez ugovora, kao što je sad na broju Y.
Razina korisnika 4
Bojim se da to neće biti moguće.Naime tarifa XL je pod ugovornom obvezom a promjena je moguća tri mjeseca prije isteka ugovorne obveze.Za drugi broj je moguće da se na njemu aktivira XL tarifa ali ne uz zamjenu sa drugim brojem tako da ova varijanta nije moguća.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Pošalji pisanu zamolbu vlastoručno potpisanu s detaljnim opisom i svojim podacima uz kopiju osobne iskaznice na mail sluzba.za.korisnike@vipnet.hr ili faksom na 091 712 4049

Napomena: Ukoliko šalješ mail, neka isti bude poslan s verificirane e-mail adres odnosno s e-mail adrese koja je u Vipnetovom sustavu zabilježena kao kontakt mail adresa. Provjeri na moj.vip portalu pod moji podaci ili pošalji s mail adrese koja je vezana uz tvoj korisnicki račun (ime.prezime@vip.hr).
Razina korisnika 4
Bok Horvatv. Načelno takva promjena nije moguća. Možeš pokušati poslati pisanu zamolbu kako ti je @relativity rekao, no mislim da nisu baš velike šanse da će ti isto biti odobreno.

Odgovori