Riješeno

Prijevremeni raskid ugovora zbog selidbe u inozemstvo

  • 15 October 2021
  • 3 odgovora
  • 419 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

U kolovozu sam se preselio van Hrvatske. S obzirom na to da sam počeo primati obavijesti o dodatnome naplaćivanju usluga (još uvijek sam u EU), molim Vas za informaciju na koji način i pod kojim uvjetima mogu prijevremeno raskinuti ugovor i plaćam li u tome slučaju penale?

Kada sam ponovno potpisivao ugovor i postavio ovo pitanje, rečeno mi je da mogu uz potvrdu o prijavi boravišta van Hrvatske. 

 

Korisnička podrška ne odgovara danima - pretpostavljam da su u backlogu. 

 

Hvala!

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 15 October 2021, 21:40

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

@mbat u tom mi je slučaju drago što smo opravdali tvoje povjerenje :D Čeka te odgovor u inboxu :slight_smile:

Pozdrav, @A1_Boris, ne iskazujem nezadovoljstvo, dapače, zadovoljan sam A1 uslugom i namjeravam stupiti u pretplatnički odnos s A1 Austrija kada riješim ovaj problem.
Međutim, rečeno mi je da ako sam samo korisnik usluge mogu raskinuti ugovor bez penala zbog selidbe u drugu državu.
Poslao sam privatnu poruku kako je navedeno. Hvala ti!

Razina korisnika 2
Bedž +3

@mbat pozdrav, žao mi je čuti da te zanima raskid ugovora i radi iskazanog nezadovoljstva. Ako se raskid ugovora realizira prije isteka ugovorne obveze došlo bi do naplate naknade za prijevremeni raskid ugovora. Slobodno mi javi svoje podatke i broj mobitela o kojem je riječ OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Odgovori