Riješeno

Prijenos broja na A1 s bonova na bonove

  • 31 August 2022
  • 1 odgovor
  • 486 pregleda

Pozdrav forumaši.

Molim pomoć, ako itko uopče može pomoći.

Znači, želim prebaciti dva broja koja su na bonovima kod jednog teleoperatera na A1mrežu takodjer na bonove preko web shopa. Ovaj tjedan sam to pokušao napraviti dva puta. Nakon što samo popunio obrasce na webu, dobijem sms da će mi se javiti netko s broja 0800 za dovršetak usluge i tu onda nastaje problem. Nakon par sati zovu i spominju mi preplatu, nakon što im ispričam što sam napravio prosljede moj poziv u odjel za bonove a oni vele da ne vide ni zahtjev ni način kako da mi pomognu. To sam sve ovaj tjedan ponovio dva put  a da ne spominjem da sam bio u A1 centru gdje mi naravno isto nisu mogli pomoći.

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 31 August 2022, 23:38

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

Večer @danijel125 

Ovaj mi se slučaj čini zaista nevjerojatan. Postupak prijenosa broja prilikom predavanja zahtjeva na našem webu trebao bi proći bez ikakvih problema i poteškoća 😲 Možeš mi poslati broj kojeg pokušavaš prenijeti OVDJE, u svrhu daljnje provjere? Dodatno, ako prijenos broja već nije bio uspješan putem weba, svakako je trebao biti odrađen tvojim dolaskom na prodajno mjesto. Ovo ćemo također istražiti po zaprimanju podataka! 

 

Odgovori