Riješeno

Prijenos 2 broja na a1 pretplatu

  • 7 September 2021
  • 3 odgovora
  • 356 pregleda

Poštovani,

Trenutno imam 2 broja na Telemach pretplati. U planu mi je prebaciti pretplatu na A1 tarifu Savrsena, te kupnja uredaja. Zanima me dal se dobije dodatna pogodnost ako prenosim 2 broja? Lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Magdalena 7 September 2021, 11:34

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Adriana008 žao mi je čuti za ovu situaciju, jer mogućnost kupnje uređaja svakako je trebala biti provjerena prije pokretanja postupka prijenosa, ako si naglasila da to želiš. Možeš nam javiti podatke o liniji OVDJE pa probamo provjeriti što možemo napraviti. 

Ja sam jucer otisla na prodajno mjesto da broj od kceri prebacim na svoj obrt i kupimo uređaj . Dogodilo se da su uređaj prebacili na obrt a kad smo dosli do kupnje uređaja trazili su bankovnu garanciju pa kako nisam pristala na to , jer nema razloga ,obrt uredno posluje racune placam redovno , ponudila je djelatnica da stornira . Rece da cemo dobiti sms kada je stornirano . Pogađate , nismo dobili sms jer nije stornirano odnosno broj je prenesen . Razocarana beskrajno nakon toliko godina . Moj ugovor traje do 6.2022 i sada samo trebam saznati kolko kosta prekid ugovora i da odem cim dalje .  Trazite sve uvjete napismeno prije nego prenosite broj

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Marko Lovric U slučaju povezivanja dvije usluge u MOZAIK grupu dodatno štediš 10,00 kn na svakoj liniji, a ako dodaš i ostale A1 usluge svoje obitelji, možeš uštediti do 30,00 kn mjesečno. 
Možemo provjeriti ponudu za tebe, molim te samo da nam OVDJE dostaviš svoje podatke. 

Odgovori