Prevara a1 PENALI

  • 22 December 2021
  • 2 odgovora
  • 486 pregleda

Dakle bivsi sam korisnik a1 usluga tv i net, kad je ugovor od 24 mjeseca zavrsio nastavio sam koristit sve isto samo bez ugovorne obveze, kad sam presao na drugog operatera su mi poslani penali u iznosu 650kn, koji nebi smjeli biti, posto nisam imao ugovornu obvezu!! 

Pripazite svi korisnici a1 usluga koji nemaju ugovornu obvezu, i misle da mogu zbog toga prekinut uslugu kad zele mogu dobiti naknade za iskljucenje... 

200kn za iskljucenje tv

200kn za iskljucenje interneta

Itd... 

Sramota 

Ogorcen sam i prikupljam dokumentaciju za hakom, te cemo izaci iz mobilne mreze vip /a1 koju koristimo vec 20 godina i ja i moja obitelj

 

Kavopija prije 2 godine/godina

Pozdrav @MarinM,

u slučaju da usluge fiksnog interneta, TV ili 5G Interneta koristiš kraće od 6 mjeseci, prilikom raskida ugovora plaćaš naknadu od 250 kn po usluzi.

Kraće od 6 mjeseci se smatra i period od promjene sa starog na novi paket, odnosno na novu tarifu.

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 2

Razina korisnika 2
Bedž +3


@MarinM pozdrav. Žao mi je radi iskaznog nezadovoljstva 😞 Ako je ugovorna obveza isteka ne može doći do naplate penala. Molim te da mi pošalješ podatke o vlasniku usluge OVDJE kako bi napravili detaljniju provjeru.
 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @MarinM,

u slučaju da usluge fiksnog interneta, TV ili 5G Interneta koristiš kraće od 6 mjeseci, prilikom raskida ugovora plaćaš naknadu od 250 kn po usluzi.

Kraće od 6 mjeseci se smatra i period od promjene sa starog na novi paket, odnosno na novu tarifu.