Riješeno

PRETPLATA NA PREVARU

  • 30 November 2021
  • 27 odgovora
  • 1432 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 28 odgovora

Upravo sam zaprimio poziv iz A1. Rečeno mi je da je u moju Mozaik grupu dodan broj koji je s bonova prešao na pretplatu, a registriran na moje ime.

Ja s time nemam apsolutno ništa, gore navedeni broj mi nikako nije poznat, a kamoli da je registriran na moje ime.

Isto tako neznam kako je moguće, pozivajući se na GDPR, da se neko okoristio mojim OIB-om i tako sklopio pretplatu na moje ime, a moji osobni podaci uključujući i moj OIB su dostupni samo A1 te iste bez mojeg znanja i moje privole nisu u mogućnosti sklapati bilo kakve ugovore.

Što da radim, poslao sam im hitni prigovor za momentalni raskid te usluge u SZK sa svim informacijama, a od svih tih njihovih zavrzlama i mućki sam već toliko lud da razmišljam imam li u svemu tome osnove da ih prijavim HAKOM-u i također za povredu osobnih podataka?

icon

Najbolji odgovor od Becks20 3 December 2021, 16:19

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 27

Razina korisnika 6
Bedž +6

Je pa sad, da ti se u dva dana zaredom prikrpa u tvoj Mozaik prvo jedna gospoja, pa onda i tvoj imenjak...prije bi dobil na lotu ili te pogodil meteor iz svemira ili te oteli alieni 😛😛😛

Razina korisnika 1

Je pa sad, da ti se u dva dana zaredom prikrpa u tvoj Mozaik prvo jedna gospoja, pa onda i tvoj imenjak...prije bi dobil na lotu ili te pogodil meteor iz svemira ili te oteli alieni 😛😛😛

Ili jednostavno mutna posla od strane A1.