Riješeno

Pozivi s nepoznatog broja s A1 ponudom

  • 9 September 2021
  • 15 odgovora
  • 94621 pregled

Pozdrav, danas sam dobio poziv na mobitel sa broja 01/ 2105 - 710 od agentice iz a1 telekoma. Bilo mi je sumnjivo što agentica nije znala ime vlasnika, adresu i kućni broj.

 

Zanima me možete li potvrditi da li se radi o jednom od brojeva a1 agenata ili ne?

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 8 August 2019, 11:52

Pogledaj original

Odgovora 15

Razina korisnika 1
Bedž +1
Pozdrav,
mog sina stalno zove netko s ovog broja. Međutim, nisam se uspio javiti, zvali su dvaput.
Na internetu sam saznao da je to bnet, ali zanima me što oni žele? Je li to broj prodaje?
Hvala, lp
Razina korisnika 7
Bedž +3
Prodaja, da. Ističe vjerojatno neka Ugovorna obveza i nešto nude ali to moraš vidjeti s njima. 🙂
Razina korisnika 1
Bedž +1
Nijedan ugo or mi ne ističe uskoro, prvi 12/2019. Također mi sin nema ugovor nego samo bonove. Ali hvala, svakako ću nazvati, još i zbog pregovora i promjene u/o radi nove izmisljene naknade😒
Još to preko ljeta, znaju da su ljudi na moru i da je vruće, pa da se ljudima poput mene to ne da🙄😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Za novopridośli namet pregovaraš na 0800 091 444. Ja bi ih trebao zvati za 2 linije ali mi muka. A što nude svakako javi ovdje kad saznaš. 😉
Dobio poziv sa broja 0800 42 65 , sa ponudom za produženje ugovora. Da li je to stvarni broj od A1, partnera ili neke agencije? Hvala
Razina korisnika 2
Bedž +3
@heavyd Pozdrav, radi se o našem prodajnom kanalu. Slobodno se možeš sve dogovoriti s kolegama. 🙂
Bedž +3

@Teodoler pozdrav, molim te javi nam se OVDJE kako bi napravili provjeru. 

Netko me je kontaktirao ovaj tjedan sa broja 385 (80)0 10 30 - tj. 0800 10 30

Zvao sam ih par puta tokom tjedna i jucer im je navodno baza podataka pala i zbog promjene pakete sam dao OIB i broj osobne iskaznice. Sve je to ispalo sumnjivo. Molim vas, mozete li provjerite broj i javiti da li je to legitimni broj od A1 prodaje.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@marko678 , na HAKOM-u možeš provjeriti 0800 brojeve od A1

https://www.hakom.hr/hr/popis-brojeva-i-adresa/180

Taj broj kojeg si napisao nije na popisu, možda je to broj nekog njihovog partnera, alii...pa pobogu, nijedan operater te neće zvati zbog pada njihovog sistema i tražiti tvoje osobne podatke 🤔

I mene je zvao broj +38512105710 3 puta u zadnjih 3 tjedna. Jedanput tjedno.. Nijednom se nisam stigao javiti. Zna li netko u čemu je riječ?

Ovaj broj me zvao 3 puta u 3 tjedna. Nijednom se nisam stigao javiti. Zna li netko u čemu je riječ?

Agent iz A1 mreže ali to nije uredu da se javljaju bez kakve najave preko poruke iliti eposte mrzim kad zovu s fiksnog broja

Agent iz A1 mreže ali to nije uredu da se javljaju bez kakve najave preko poruke iliti eposte mrzim kad zovu s fiksnog broja

Puno hvala. Slažem se,uvijek se trebaju najaviti. Ili zvati preko broja 0800 091 091. Zato što ovako nema smisla,više ne znam što je prevara a što nije. Predpostavio sam to,ali sam Tomato korisnik pa sam se zbunio.👍

Razina korisnika 2
Bedž +2

Agent iz A1 mreže ali to nije uredu da se javljaju bez kakve najave preko poruke iliti eposte mrzim kad zovu s fiksnog broja

Puno hvala. Slažem se,uvijek se trebaju najaviti. Ili zvati preko broja 0800 091 091. Zato što ovako nema smisla,više ne znam što je prevara a što nije. Predpostavio sam to,ali sam Tomato korisnik pa sam se zbunio.👍

Pozdrav Luka, nije riječ o prevari već je riječ o našem partneru s kojim surađujemo. Pozivi su prodajnog karaktera, primjerice naši partneri te zovu ako ti uskoro istječe ugovorna obaveza kako bi ti prezentirali novu ponudu i popuste. Ako nisi siguran, svakako preporučam da uvijek provjeriš s nama i postaviš nam upit ovdje ili se javiš direktno Službi za korisnike na broj 0800 091 091.

Karlo

Odgovori