Riješeno

Povrat novca sa računa

  • 17 February 2022
  • 6 odgovora
  • 496 pregleda

Kako da netko iskoristi mKovanicu u Osijeku kako bi mogao dobiti povrat novca sa računa preminulih roditelja od A1? Dosad su me uputili na male autiće i na plaćanje parkinga koje ne mogu nigdje u osijeku iskoristiti. Preko aplikacija ne mogu ništa jer su mobiteli stari te vas molim da li netko može pomoći.

icon

Najbolji odgovor od nickno 17 February 2022, 22:55

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Dragicka pozdrav, sve informacije vezano za korištenje usluge mKovanice možeš slobodno provjeriti na sljedećem linku https://bit.ly/34ZxXvP

Razina korisnika 6
Bedž +6

Odi u A1 poslovnicu-reci da želiš iskup elektronskog novca, oni će ti već dati neki najjeftiniji broj neke autopraonice -meni su uzeli 5,nešto kuna za sms za autopraonicu negdje u nekom selu nikad čula za njega 🤣. Nakon par dana će ti na tekući račun sjesti novac od A1

Odi u A1 poslovnicu-reci da želiš iskup elektronskog novca, oni će ti već dati neki najjeftiniji broj neke autopraonice -meni su uzeli 5,nešto kuna za sms za autopraonicu negdje u nekom selu nikad čula za njega 🤣. Nakon par dana će ti na tekući račun sjesti novac od A1

Bila sam već, dali su mi da u Osijeku nema nikakva autopraonica, poslali me u Portanovu da postoji mogućnost kod malih elektronskih autića da napravim, ni to nije prošlo. U Osijeku nema, a ne znam kako da napravim jer su mobiteli stari i ne podržavaju aplikacije. Ako imate neku drugu ideju molim vas javite.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nije mi bila potrebna nikakva app, pošalješ SMS na neku m uslugu-i taj broj su mi dali baš u A1 poslovnici,sms  mogu poslati svi mobiteli,  pa i tvoji stari. Pa tko  ti kaže da moraš uplatiti baš  u Osijeku, jesam ti napisala da su meni našli neku praonicu Bogu iza leđa (a i nemam auto 🤭), jer uvijet za povrat,tj. iskup elektronskog novca je da si poslala,tj.iskoristila barem jednu m uslugu (parking, praona). Ali ako ti baš ne želiš "žrtvovati" 5 kuna i doći do ostatka novca, a ti onda šetaj i prešetavaj se po Osijeku

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nadam se da nemaš puno sredstava, ja sam zbog istog razloga poklonio 30-tak kuna nakon tatine smrti. Nešto što HT ima odavno (prebaci kune) za A1 je nedostižno izgleda.

A imaš li potrebu plaćanja običnog parkinga sms-om sa kartice? Mislim, znam da je prva zona 4 kn / sat ali ipak... :/

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Dragicka ,reci da želiš ISKUP elektronskog novca, a onda su ti ONI (A1) dužni to i učiniti BEZ da te prešetavaju po Osijeku, znači nađu ti nešto najjeftinije za uplatiti, pa bilo to i u Mrduši Donjoj 🤭, ali ako nemaš puno na karticama, možda ti i je najbolje i zaboraviti, kako gogsy reče. Ja sam imala 95 kuna, 5 sam dala na neiskorištenu uslugu.

Odgovori