Riješeno

Popust za strimalicu

  • 28 September 2021
  • 3 odgovora
  • 49 pregleda

Dosla mi je ova sms poruka

STRIMALICA 30 kn POPUSTA 24 mjeseca l Strimas? Slusas glazbu? Promijeni svoju tarifu i aktiviraj Strimalicu u kojoj dobivas cak 12GB internet prometa i 2000 min/SMS, bez uspostave poziva. Promotivna mjesecna naknada je 109 kn i tako 24 mjeseca! Promijeni tarifu u sljedecih 6 dana ako zelis ostvariti popust. Ti povezujes. Tvoj A tim

 

Kako mogu aktivirati ovu ponudu? 

Sto ta ponuda traje bas 24 mjeseca?

Trenutno koristim sheralicu ali bi htio aktivirati ovu ponudu samo ne znam kako, u A1 aplikaciju pise da moram imati 140kn idalje. Trebala bi mi pomoc i mozda postavin jos par pitanja. Hvala vam na citanju.

-Roko

icon

Najbolji odgovor od A1_Mirna 28 September 2021, 13:45

Pogledaj original

Odgovora 3

Bedž +1

Pozdrav @Rstanicic11 SMS-om bi trebao aktivirati tarifu slanjem ključnog znaka A na 13170 i odabrati željenu tarifu te pratiti povratne informacije u SMS porukama. Popust traje 24 mjeseca, odnosno sve dok redovno aktiviraš tarifu iz mjeseca u mjesec. :)

Pozdrav @Rstanicic11 SMS-om bi trebao aktivirati tarifu slanjem ključnog znaka A na 13170 i odabrati željenu tarifu te pratiti povratne informacije u SMS porukama. Popust traje 24 mjeseca, odnosno sve dok redovno aktiviraš tarifu iz mjeseca u mjesec. :)

Poslao sam znak A na 13170, ali nema opcije za strimalicu. Dali trebam imati tocan iznos na racunu? Bas mi se svida ponuda i htio bi je aktivirat

Bedž +1

Onda nam se svakako javi OVDJE s brojem na kojeg si dobio SMS pa da provjerimo detalje. :)

Odgovori