Riješeno

Popust pri produljivanju ugovora?

  • 6 April 2018
  • 4 odgovora
  • 1559 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 2 odgovora
Postoji li ikakav popust pri produljivanja ugovora.Vec sam oko 18 godina u vipu i vrijeme mi je da produljim ugovor ali gledam cijene i ne znam bas,cini mi se skupo.
icon

Najbolji odgovor od A1_Matej 12 April 2018, 09:49

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Rješenje na tvoje pitanje će vjerojatno biti označeno da se javiš s podacima u inbox pa ti pošalju ponudu. A vrapci na grani znaju da veći popust možeš dobiti tako da postojeći broj (ukoliko ti je istekla ugovorna obveza) prebaciš na bonove pa potpišeš zahtjev za prelazak na drugu mrežu na bonove. Tada ćeš najvjerojatnije primiti poziv za ostanak na VIPu i produljenje UO-e sa nekim realnijim popustima.

P.S. ako ti je već istekla ugovorna obveza i u proteklom razdoblju si imao neke popuste na tarifu, znaj da ti ti popusti istekom ugovorne obveze više ne vrijede pa ćeš na slijedećem računu imati puni iznos trenutno korištene tarife.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Luka pozdrav,

upravo kako ti je Gogsy naveo 🙂 Pošalji nam svoje podatke u inbox i mi ćemo ti pripremiti ponudu. Nije potrebno zatražiti raskid, siguran sam da se možemo dogovoriti oko uvjeta produljenja ugovora s obzirom na tvoju dugogodišnju vjernost.

Lijep pozdrav,

Matej
Takodjer imam isto pitanje,uskoro mi istice ugovor te ovo sta nudite od pretplatnickih tarifa mi nepase.Moze li kakva ponuda privatno ili moram kako preporuca gogsy? Hvala,LP.
Pozdrav Zigggy,

možeš nam se slobodno javiti u inbox sa podacima o vlasniku linije kako bismo ti mogli složiti ponudu 🙂

Lijep pozdrav,

Borna

Odgovori