Riješeno

Pohvala

  • 17 January 2019
  • 12 odgovora
  • 1118 pregleda

Zanima me da li A1 ima opciju pohvale djelatnika?

Pitam iz razloga što sam prošli tjedan obilazila sve teleoperatere u potrazi za akcijama (tarifama) za produljenje ugovora na 24mj.
Zahvaljujući ljubaznosti Lucije iz A1 u Avenue Mallu u Zagrebu pristala sam prebaciti broj iz Simpe u A1.
Međutim, prebacivanje broja je potrajalo par dana. A danas kad sam došla produžiti ugovor djelatnica Lucija je bila bolesna.

Nažalost, bila sam primorana napraviti ugovor kod drugog djelatnika koji i nije neljubazan, ali nije ni približno ljubazan kao Lucija i žao mi je što je on preuzeo usluge mog ugovora.

Pa ću djelatnicu pohvaliti ovim putem. I reći da je ugodno sresti djelatnicu za šalterom koja je ljubazna, kulturna i voljna objasniti sve upite.

Mia M.
icon

Najbolji odgovor od A1_Dolores 2 November 2023, 12:04

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Ema Zivcic i @Ei7, hvala na lijepim riječima :) Kako bismo se pobrinuli da pohvale dođu do agenata i njihovih nadležnih, molim vas da svoje podatke pošaljete OVDJE

Ovim putem želim pohvaliti tehničara Miju koji je “problem” prelaska sa bonova na tarifu riješio u pola minute. Naime u tri pokušaja sam pokušala prebaciti broj na tu opciju, od pokušaja on-line do tehničke podrške, nije riješeno od 28.10 do danas 1.11. On je imao dovoljno volje, iako nije njegova domena, riješiti moj problem!


Tako da , Mijo, hvala puno!

Operater Vanja - pohvala!!

Danas nazvali službu za korisnike, javio se operater Vanja, sve pohvale, brz, simpatičan i jakooo ljubazan!!!!!!🙂🙂🙂

Razina korisnika 2
Bedž +3

@husticm drago mi je što je kolegica uspjela pomoći! Tvoja će pohvala doći do Darke :blush:

Zahvala agentici Darki tehničke podrške koja je danas prijepodne brzo i kvalitetno pomogla s prijavom na ne pretjerano intuitivnu web aplikaciju Moj A1.

Razina korisnika 2
Bedž +3


@Marga93, hvala ti :) Trudit ćemo se i dalje. Manuela
 

Pozdrav, pohvale za a1 službu 

lp 

Razina korisnika 2
Bedž +3

 @Vladimir Peric, nemaš brige, proslijedila sam im sve što si napisao :)

Nadam se da će to stvarno biti pošto bih volio da svrha te pohvale ujedno i bude podsteh mladoj dami ka sto boljem uspjehu u daljnjem poslovanju...lp  

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Vladimir Peric , drago nam je da si zadovoljan radom naših kolega. Pohvalu ćemo im svakako proslijediti :) Manuela

Želim pohvaliti sluzbenicu  A1 centra u Avenue mall Novi zagreb po imenu Josipa koja je za moje roditelje učinila i pojednostavila i postavila uslugu prema svim pravilima A1 na naj brzi mogući i naj jednostavniji nacin sa maksimalnom ljubaznosću i simpatisnošću koja nam je uskratila vrijeme čekanja obranjena kompletnog naloga.Divim se zrelošću službenice i nadam se buducoj suradnji sa istom ili njom sličnijima.....

Razina korisnika 2
Bedž +2
Smatraj svoju pohvalu zaprimljenom 🙂

Odgovori