Riješeno

Playstation 5

  • 25 November 2022
  • 4 odgovora
  • 6288 pregleda

Pozdrav.. 

Upravo sam uzeo blagdansku ponudu za playstation 5  uz internet 1599,00 kn odmah i 5G internet 229,00 kn mjesecno. Do sad nisam bio korisnik A1 pa imam par pitanja... Da li uslugu od 229,00 kn placam samo 24 mjeseci ili?  Kada placam ovih 1599,00kn? Kada mi tehnicar dostavi modem da li ce dostaviti i playstation 5?

 

Hvala Vam i lijepi pozdrav

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 26 November 2022, 13:45

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ništa nisi proučio a pristao? 🤔

1599 kuna platiš jednokratno na prvom računu, 150 kuna je rata za PS 5 svaki mjesec i 229 kuna svaki mjesec Usluga interneta / 24 mjeseca. Kad dobiješ termin za instalaciju, tehničar ti donese router i instalira uslugu (može potrajati, pogotovo sad kad je akcija). A PS dobiješ na zadnje, kad se usluga aktivira i odrade papiri a možda i platiš prvi račun.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Ta ponuda za PS5 ne vrijedi uz 5G Internet. Vrijedi samo putem optike, kabela i parice. Putem 5G Interneta je 3999 jednokratno i 120kn mjesečno.

Bok,

 

Imam a1 internet (Turbo int.) + TV paket. moje pitanje je. Mogu li otići pokupiti konzolu i platiti odmah ?

hvala na razumijevanju

Razina korisnika 1
Bedž +3

Bok,

 

Imam a1 internet (Turbo int.) + TV paket. moje pitanje je. Mogu li otići pokupiti konzolu i platiti odmah ?

hvala na razumijevanju

Ako na svojoj trenutnoj usluzi imaš ugovornu obvezu, naknadna kupovina PlayStation 5 paketa nije moguća. 😥 Ako nemaš ugovornu obvezu ili ista uskoro istječe, moguće je odraditi kupnju navedenog paketa. Slobodno nam proslijedi svoje podatke (ime, prezime, OIB, adresu korištenja usluge i kontakt broj) privatnom porukom u inbox kako bismo mogli napraviti provjeru. 🙂 Svakako napominjem kako se PlayStation 5 paket šalje tebi na adresu kroz par radnih dana, a platiti možeš i jednokratno (popust se i dalje primjenjuje).

Svoje podatke možeš poslati ovdje.

 

Odgovori