Riješeno

placanje parkinga uz pretplatu nabonove

  • 16 March 2023
  • 3 odgovora
  • 133 pregleda

Preuzela sam broj iz firme na osobno koristenje i za prvu ruku uzela pretplatu uz bonove, surferica iloti 15 eura bon. Brlo me neugodno iznenadila povratna informacija da mi je onemoguceno placanje parkinga ili znog manjka stedstava na racunu ili zbog ne postojanha opcije kod tog paketa. Zar to nije najbanalnija usluga za koju nikada ne bi vjerovala da ju preko A1 necu moci koristiti? Kako je kod pretplate uz bonove moguce koristiti tu dnevno potrebnu uslugu?

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 18 March 2023, 21:37

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6

https://www.a1.hr/hr/privatni/mobiteli/mobilno-placanje/mparking

Ova najbanalnija usluga kak ju ti zoveš je usluga koja u cijelom svijetu postoji upravo zbog Vipneta, jer je to njegov "izum" 😛

Kaj je to pretplata na bonove?! 

Jel to poslovni ili privatni broj? Možda ti je upravo tak neka "muljaža" s brojem prepreka kaj nemreš koristiti mparking

Razina korisnika 4
Bedž +1

Ja koristim A1 na bonove i bez problema plaćam parking. Da, bit će da je nešto do “firme”.

Razina korisnika 1
Bedž +3

 @Mare1975 Surferica je tarifa na bonove i ovdje se ne radi o pretplatničkoj usluzi. Plaćanje usluge parkiranja putem SMS-a je dostupno i bonašima i pretplatnicima. Moguće je da prilikom pokušaja plaćanja nisi imala dovoljno sredstava na računu na bonove - pretplatnicima će se korištenje usluga mParkinga naplati zasebno na mjesečnom računu, a korisnicima bonova će oduzme odgovarajući iznos s računa na bonove. Za provjeru eventualnih zabrana na liniji nam možeš poslati svoj broj OVDJE

Odgovori