Riješeno

Pitanje

  • 15 November 2017
  • 8 odgovora
  • 672 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Jel moguće poslat megabajte drugom mobitelu i ako je moguće kako da to napravim
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 22 November 2017, 10:25

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 7
Bedž +3
S koje tarife na koju? Ako pričamo o bonovima:

LINK
S koje tarife na koju? Ako pričamo o bonovima:

LINK
Sa vipa na vip.. Trebam frendnu poslat nekih 100 megabajta to me zanima da se može.. I on nema nikakvu tarifu
Razina korisnika 4
Da li se radi o bonovima ili o pretplati?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Miky - ako je frend na bonove (vipme start osnovna tarifa), ona se plaća po potrošenom prometu (minutama, Mb) i tako se naplaćuje na prepaidu. Dakle, nema u osnovnoj tarifi uključen internet promet pa ga samim time ne možeš niti poslati njemu.

Samo pretpostavljam, nisi detaljno napisao. Iskreno, ne kužim koja je računica ostati na vipme start tarifi jer današnje prepaid tarife nude i interneta i minuta (jedinica).
Mene zanima samo jel ja mogu frendu koji uopće nema uključenu tarifu.. Nema para da je uključi uvjek traži da mu wifi djelim pa sam čuo da se mogu megabajtti nekako poslat pa pitam jel moguće
Razina korisnika 4
@Miky trebao bi moći dijeliti MB s korisnicima svih govornih tarifa 🙂
Razina korisnika 3
@Miky - Dakle, nema u osnovnoj tarifi uključen internet promet pa ga samim time ne možeš niti poslati njemu.


To nije istina, mb mozes podijeliti s bilo kojim vipnet brojem na bonove. Konkretno s moje chill tarife saljem mb na start tarifu
Čestit Božić svima

..evo dobio 500MB za internet a ja na bonovima i to ne koristim....sreća vidim ovu poruku pa ću vidit da li se može prebaciti. Nedavno dobio dodatne SMS ..a ja nikako ne koristim mobilnu mrežu ni SMS ( možda 1-2 godišnje ) ... :(
Da dobijem dodatne minute za razgovor bilo bi bolje 😃

Odgovori