optispin

  • 3 October 2022
  • 6 odgovora
  • 926 pregleda

Surfao sam internetom i naletio sam na optispin neka mreža i vele da mogu smanjiti racune i tarife kako je to moguće molim ako tko ima kakvo saznanje o optispin neka napise ko je optispin lp

gogsy1975 prije 1 godina

Zar je lakše otvoriti nekolicinu tema i naslagati nekoliko upisa nego uguglati? 😏

Link

 

Nije nova mreža nego Slovenska platforma od prije par godina, na portalu izaberete opciju providera i usluge koje sada koristite pa oni kao nađju “jeftiniju” varijantu istih ili sličnih i počnu bombardirati telefonom ili mailom sa “neodoljivim” ponudama. Da napomenem, nije sve najjeftinije i najbolje.

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3

Zar je lakše otvoriti nekolicinu tema i naslagati nekoliko upisa nego uguglati? 😏

Link

 

Nije nova mreža nego Slovenska platforma od prije par godina, na portalu izaberete opciju providera i usluge koje sada koristite pa oni kao nađju “jeftiniju” varijantu istih ili sličnih i počnu bombardirati telefonom ili mailom sa “neodoljivim” ponudama. Da napomenem, nije sve najjeftinije i najbolje.

Super iskustvo...produljio sam 2 mobilne pretplate sa A1 u roku 24h.

Preporučam...dobio sam i 3 ponude i   to dobre od  konkurencije A1.

Optispin mreža za jeftinije pozive i uspostava poziva jel moguce

Optispin nova mreža ko zna vise

Bedž

Bok @jocokoki , sjedinili smo tvoje upite u jednu temu kako bismo tebi i svima ostalima olakšali komunikaciju. Nažalost, nemamo informacija o drugoj mreži, ali tu smo za tebe ako te zanima nešto od A1 usluga. 😊

Hvala

Odgovori