Riješeno

Optika spajanje

  • 13 November 2022
  • 3 odgovora
  • 305 pregleda

Pozdrav, 

Dostupna mi je optika na vašoj mreži, pa  bi prešao u vašu mrežu.Sad me zanima tko provodi  samo postavljanje kablova i routera i preko čega bi to išlo?

Trenutna izvedba sa bakrenim paricama nije najbolja, pa bi ovisi načinu provedbe bilo uključeno i nešto radova i pri tome mislim na vanjski dio odnosno od stupa pa do unutrašnjosti kuče gdje bi se postavio router.

Tko taj dio odrađuje? Hoće li netko doći prije same instalacije da vidi kako bi se to sprovelo? Znači sami tehnički dio instalacije me zanima.

icon

Najbolji odgovor od Pero357 13 November 2022, 09:58

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ovisi kakva optika - je baš njihova ili je dostupna preko najma HT optike? To nećeš uspjeti saznati bez da im javiš neke podatke, vjerojatno ti je bolje za to pitati baš u pozivu na službu za korisnike.

Ako je njihova optika ti dolazi neki njihov vanjski kooperant na instalaciju, ako je HT-ova optika onda HT-ov vanjski kooperant nastavno na njihov zahtjev.

Ne dolazi nitko prije, na samoj instalaciji vide kako im je izvedivo to spojiti na kuću - ako ti rješenje ne odgovara uvijek možeš odbiti instalaciju.

Njihova je, ali dobro znači nitko prije nego na samoj instalaciji.

Hvala.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @Deadpoll 🖐🏼
Neke osnovne info si dobio u međuvremenu, hvala @Pero357, a tebe @Deadpoll molim da nam se javiš privatnom porukom OVDJE uz navođenje osobnih podataka (ime i prezime, adresa, OIB i kontakt broj) pri čemu ćemo te povratno kontaktirati u svrhu pokretanja zahtjeva za uključenjem usluge putem optičke mreže kako bi čim prije mogao započeti s korištenjem A1 usluge. 

Odgovori