Riješeno

Officebox Ideal i Ideal PRO

  • 25 August 2022
  • 5 odgovora
  • 468 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora

Pozdrav,

 

Vidim da su došle nove tarife za Officebox. Za razliku od Super Officeboxa koji ima 400GB + noćni FLAT ove imaju:

Ideal - 600GB bez noćnog flata

Ideal PRO - 1TB bez noćnog flata

 

Ono što me zanima je kad će biti dostupna IDEAL PRO?

Na netu je samo Ideal, ali za PRO u uvjetima korištenja ovdje piše da je isto dostupna od 22.8.?

 

Ideal
Ideal PRO
 

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 16 September 2022, 16:01

Pogledaj original

Odgovora 5

Pozdrav @DGS, trenutno nemamo informaciju kada će biti dostupan novi paket. Prati nas i dalje jer ćemo sve novosti objaviti na našim stranicama. :)

Imam i dodatno pitanje, zasto na officebox/homebox tarifama nije moguce dokupiti promet? Pa makar bilo i za cijenu nove pretplate identican promet umjesto da netko mora imati dva SIM-a? Moze li to netko ispraviti? Ponuditi dodatnih 100GB, 200GB, 300 ili nesto drugo?

Lijepo da ste se potrudili istražiti i odgovoriti :) Uglavnom - Ideal PRO tarifa je za velike poslovne korisnike i nije dostupna manjima.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Ako si mali poslovni korisnik imaš 3 opcije mobilnog interneta:

  • Officebox Ideal - 600 GB (209 kn)
  • 5G Officebox - 500 GB (199 kn)
  • 5G Internet Biz - 1TB (229 kn)

Ovi 5G su dostupni isključivo na području pokrivenim 5G signalom, ali ovaj Officebox Ideal je dostupan skoro svuda jer koristi 4G mrežu. 5G Internet Biz je neprenosiv, jer na njemu dobiješ Fritzbox! i Askey unutarnju i vanjsku jedinicu koju montira tehničar.

Ali dobra stvar je šta su digli brzinu nakon potrošenog prometa po punoj brzini na 5 Mbit/s za sve 3 opcije.

Provjeri dostupnost na stranici pa vidi koja opcija ti je najbolja.

Razina korisnika 1
Bedž +3

Lijepo da ste se potrudili istražiti i odgovoriti :) Uglavnom - Ideal PRO tarifa je za velike poslovne korisnike i nije dostupna manjima.

Pozdrav DGS. Žao mi je što si duže vremena čekao na odgovor. 😕 Potvrđujem kako je navedena tarifa dostupna isključivo velikim poslovnim korisnicima, a ponudu za manje poslovne korisnike možeš provjeriti na našoj stranici https://www.a1.hr/hr/poslovni/mali-poslovni-korisnici. 🙂

Odgovori