Odnos prema dugogodišnjem korisniku

  • 21 August 2018
  • 33 odgovora
  • 10392 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 33

Samo da se nadovežem sa svojim iskustvom od prije dva dana.
Dolazim u vip centar u mall-u u nadi da ću produžiti ugovor prije isteka jer sam htio uzeti novi uređaj i cijena je bila prihvatljiva,
da bi mi na moje iznanađenje djelatnik rekao da produženje moje tarife više nije moguće!?:?
Radi se o tarifi Bez granice L
Navodno je sad moguće produljenje ugovora isključivo uz odabir neke od aktualnih tarifa!?:?
Ne pada mi na pamet uzimat tarifu koja je duplo skuplja od ovoga što imam sada!
Čekam da ugovor istekne do kraja i ako se nešto ne promijeni slijedi odlazak iz vip-a

sramota 😞
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mene čeka u prosincu isto. Ako ne, bonovi...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tako nekako je i meni prošlo... ponudili skuplje i manje nego što sam imala dosad. Na novi uređaj frknuli, nisu ni pokušali ponudit nešto u okviru cijene koliko sam tada platila S7... Otišla na bonove do daljenjeg.
Razina korisnika 5
Bedž +2
@gogsy1975

Nažalost ni ta fora više ne pali, barem kod mene, prebacio 2 broja u 3 mj, zvali iz VIPa nakon 2 mj i ponudili samo 200% skuplje nego što sam imao, u ponedjeljak selim sljedeća 2 broja te nevjerujem da će me uopće zvati.
Razina korisnika 7
Bedž +3
U zadnje vrijeme ni ta služba više nije garancija niti je od neke sreće, al ako imaš ponudu od HT-a možda nešto uspiješ isposlovat bar u tom rangu. Sve skupa je puno preskupo i neisplativo u svakom slučaju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dosad uspješna varijanta. Kad istekne UO, prebaci broj na bonove. Kad prebaciš na bonove, napravi izlet u drugu mrežu na jedan dan i zvat će te navedena služba. Nažalost, uvijek kasno shvate da gube korisnika.

Postoje brojne teme i upisi pa ako ti se da, potraži malo. 😉
Sličan staž, od prvog dana na VIP-u i uvijek sam dobio povoljniju ponudu i ostao na VIP-u. Da pogađam, ističe ti ugovorna obveza na mobilnoj i sad prije isteka pitaš što nude pa dobiš copy/paste odgovor sa neta?
a kako dobiti bolje uvjete, ht ima sluzbu za zadrzavanje korisnika , a vip?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sličan staž, od prvog dana na VIP-u i uvijek sam dobio povoljniju ponudu i ostao na VIP-u. Da pogađam, ističe ti ugovorna obveza na mobilnoj i sad prije isteka pitaš što nude pa dobiš copy/paste odgovor sa neta?

Odgovori