Riješeno

o ugovoru

  • 26 January 2019
  • 9 odgovora
  • 2578 pregleda

Razina korisnika 1
Bedž +1
  • Forum savjetnik početnik
  • 62 odgovora
Zanima me, onako opće pitanje jer sam nov u a1, kada prođu 2 godine ugovora je li mj. cijena i dalje ista ili se mora produljit ugovor kako bi opet imao "normalnu" cijenu? HVala
icon

Najbolji odgovor od Anonymous 26 January 2019, 11:57

Pogledaj original

Odgovora 9

nije ista, nego je puna cijena...moraš produljiti ugovor
Razina korisnika 1
Bedž +1
Hvala! Ali jos imam 1 godinu do kraja i samo sam se htio informirati; a ugovor se ne može produljiti za npr veću tarifu na pretplatu ranije od 6 mjeseci?
Na veću možeš odmah. Nazovi 0800 13 13 pa pitaj.
Razina korisnika 3
Hvala! Ali jos imam 1 godinu do kraja i samo sam se htio informirati; a ugovor se ne može produljiti za npr veću tarifu na pretplatu ranije od 6 mjeseci?

Promjeniti tarifu na veću možeš ali produljenje ugovora kao takvo tek 89 dana prije isteka postojećeg 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
@A1_Ivana Zar nije 6 mjeseci prije?
Razina korisnika 3
@A1_Ivana Zar nije 6 mjeseci prije?

Ne, po proceduri je 89 dana prije isteka ugovora.
6 mjeseci ranije se može odobriti ali nije pravilo 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4

@A1_Ivana Zar nije 6 mjeseci prije?Ne, po proceduri je 89 dana prije isteka ugovora.
6 mjeseci ranije se može odobriti ali nije pravilo ;)


Hvala ti puno @A1_Ivana na informaciji. Dakle može se nagovorit? Jer jučer je meni agentica na a1 chatu rekla da se samo mob može 6mj. prije 😎
Razina korisnika 3


@A1_Ivana Zar nije 6 mjeseci prije?Ne, po proceduri je 89 dana prije isteka ugovora.
6 mjeseci ranije se može odobriti ali nije pravilo ;)
Hvala ti puno @A1_Ivana na informaciji. Dakle može se nagovorit? Jer jučer je meni agentica na a1 chatu rekla da se samo mob može 6mj. prije 😎


Ma vidi, u većini slučajeva ide odobrenje. Ali, uvijek postoje korisnici kojima baš nikako ne možemo odobriti. To zaista ovisi o hrpu faktora o kojima nema smisla raspravljati 😕
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ok, a jesu li ti faktori navedeni negdje u uvjetima ili mogu pitati na chatu?

Odgovori