Riješeno

Nth mobile

• 16 March 2021
  • 10 odgovora
  • 2116 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Poštovanje, pregledom specifikacije računa naišla sam na nedosljednosti u računu.

Naime, svaka rata mi je drugačija. Prvi mjesec je bila po dogovorenom 240 kn a idući 326,00 i sad zadnja rata mi iznosi 296 kn pa me zanima zašto. Uspjela naći Nth mobile koji su naplatili 40 kn na temelju nekih usluga koje ja nisam koristila. Što napraviti? Samo želim plaćati ono što sam ugovorom potpisala 

icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 17 March 2021, 15:34

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3

Možda ovo? Nešto nehotično aktivirala, odgovorila, primaš neke poruke, slike itd.?

Da sam bar nešto aktivirala. Ništa ništa. Doslovno sam na mobu samo zbog maila. Nikakve obavijesti da će mi nešto dodatno naplatit. Probat ću ih nazvati. Hvala na pomoći. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Jel dobivaš neke poruke, u vidu neke pretplate, poruka, slika i kao gore navedeno? Malo je čudno da ti naplaćuju i skidaju za ništa!. Nazovi A1 SZK čim prije i prijavi da ne počnu dalje skidat.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Pam520  Molim te javi se NTH mobile telefonskim putem, s njima možeš provjeriti što ti je točno aktivno i ukinuti isključivo preko njih budući da se ne radi o A1 uslugama.

Pa dobro kako je moguće da nas ne štitite od ove gamadi! Nikakvu poruku nismo poslali niti smo ikakve igrice igrali, zakačili su nam se na broj i sve je tobože 06.10. skinuto...ništa prije ni poslje toga...pa to je prestrašno što nam radite! Sramota od firme! ZAŠTITITE SVOJE KUPCE AKO IMATE OBRAZA!!!!!

@A1_Darka,

da li A1 može na zahtjev korisnika, za pretplatnički broj, blokirati prijam i slanje SMS poruka s dodatnom vrijednosti Hvala!

Razina korisnika 5
Bedž +6

@besnopile , vjerojatno ne može jer se i A1 sms poruke na brojeve 13xxx smatraju kao premijum poruke, mada su besplatne.

Ono kaj ti možeš uraditi ako imaš android 11 (ili 10 i 9)- odeš u Postavke>Aplikacije>Poseban pristup i odabereš ovo na slikama (moraš odabrati i aplikaciju koja ti služi za poruke). Ali, onda nećeš imati pristup ni A1 sms brojevima 13xxx (provjera stanja računa i sl)

Dobra je i opcija Uvijek pitaj. To znači da ćeš moći dobivati poruke s dodanom vrijednosti, ali će te uvijek pitati prije slanja, tj. dobit ćeš pop up upozorenje da je moguća naplata

Razina korisnika 1
Bedž +1

@Ira27 @besnopile,

Operater Vam u svakom trenutku stavlja na raspolaganje korištenje zabrane slanja SMS-a prema vanjskim pružateljima usluga. To se ne stavlja automatizmom jer Vam operater neće proaktivno onemogućiti korištenje neke od usluga.

Kavopija znam i ne smatram da je to u redu jer se zloupotrebljava! Isto kao sto je sada po difoltu roaming iskljucen (nije bio u pocetku!) tako bi i ovo MORALO biti iskljuceno, a svatko ako zeli to moze ukljuciti. To bi bilo pravedno i posteno. Sve drugo je laz. A tu zabranu ti spomenu tek kad te oderu. Zasto je ne ponude odmah po sklapanju ugovora? Kladim se da bi 99,99% ljudi to iskoristilo.

Razina korisnika 5
Bedž +6

@Ira27 , znaš li koliko ljudi na svijetu (da, globalno, na cijelom svijetu) koristi Vipnetovu aplikaciju sms parking? I sad bi ti da Vipnet (A1) uskrati korištenje svoje popularne aplikacije u državi gdje je ona i stvorena? 😋😛

Odgovori