Riješeno

novi mobitel

  • 19 November 2021
  • 3 odgovora
  • 1360 pregleda

Pozdrav!

02/21 uzela sam mobitel na pretplatu.

Zanima me postoji li mogućnost da mobitel koji trenutno imam isplatim, zadržim tarifu i uzmem drugi mobitel?

Trenutno plaćam 219kn/mj, tarifa 189kn + uređaj 30 kn. Je li moguće isplatiti uređaj, preostalih 16 mjeseci (30kn x 16mj), zadržati tarifu i uzeti novi mobitel? 

Hvala!

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 19 November 2021, 20:16

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3

@skejt98  novi ćemo ti uređaj, i ako zatražiš prijevremenu isplatu rata, moći ponuditi kad bude moguće produljenje ugovora. Ugovorna se obveza ne primjenjuje samo na uređaj, već i na na tarifu. Produljenje se može zatražiti 3 mjeseca prije isteka ugovora (ili 6 mjeseci prije, ako u tom trenutku imamo takvu promociju) :) 

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Zanima me postoji li mogućnost da mobitel koji trenutno imam isplatim, zadržim tarifu i uzmem drugi mobitel?

 

 

Koliko se sjećam, na A1 webu je pisalo nešto u stilu- sam biraš svoje rate, tj.korisnik može otplatiti uređaj kak mu paše, ali je i dalje vezan tarifom na 24 mjeseca, kak ti je i A1_Sunchica i napisala.

Ništa te ne košta da pitaš A1 koliki bi ti bili penali u slučaju raskida ugovora, pa onda izabereš novi mob i potpišeš novi ugovor (valjda ne postoji vremensko ograničenje u kojem ne možeš potpisati novi ugovor nakon raskida starog, to stvarno ne znam- znam da neki strani operateri to imaju)

Razina korisnika 4
Bedž +3

@skejt98 nismo te povratno čuli pa ne znamo kakva je odluka pala. :slight_smile:

Odgovori