Riješeno

Nezeljeno produljenje tarife na bonove

  • 28 August 2021
  • 2 odgovora
  • 341 pregled

Dobar dan. Jučer mi je istekla tarifa spikalica i htio sam se prebaciti na novu tarifu surferica. Nisan imao dovoljan iznos za produljenje niti jedne niti druge. Danas sam uplatio bon i imao iznos taman za aktivaciju tarife surferica, no medutim meni se automatcki produljila tarifa spikalica. Mogu li nekako se prebaciti na surfericu bez da potrosim jos 50kn? Nisam htio da mi se spikalica produlji i sad mi nedostaje novca na racunu za aktivaciju te druge tarife. Mogu li nekako dobiti povrat ili nesto.

Hvala vam na razumijevanju i citanju, nadam se da cete mi pomoci.

-Roko

icon

Najbolji odgovor od nickno 28 August 2021, 15:30

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3

Prouči sličnu temu na linku, nazovi, zamoli da ti storniraju i ručno prebace.

 

Link

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ermm, gospođica u spomenutom linku je ipak poslala sms za deaktiviranje tarife prije nego joj se desilo to kaj se desilo. Ti nisi, ali možda ti ipak pomognu ako ih nazoveš.

U uvjetima piše- ako neka tarifa istekne, i račun se obnovi u slijedećih 30 dana, doći će do automatske obnove te tarife. Da bi se automatsko obnavljanje zaustavilo potrebno je poslati sms NE na neki broj...i nadati se da se ne bu desilo kao i gospođici iz linka- naplatili joj obje tarife.

U najgorem slučaju možeš još mjesec dana biti na spikalici i prije nego ti tarifa istekne (dovoljno je dan prije) samo se prešaltaj na surfericu u aplikaciji Moj A1. Tako nebuš izgubil već uplaćene novce

Odgovori