Riješeno

Neograniceni internet vikendom..

  • 9 July 2021
  • 7 odgovora
  • 787 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 5 odgovora

Zar nije neograničeni internet vikendom bio 15 kuna, te u aplikaciji moj a1? Pošto ga sad više ne vidim te na internetu piše da je 20 kuna..

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 9 July 2021, 18:35

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Turac, od 24.06.2021. cijena Weekend opcije je 20 kuna i nije dostupna za aktivaciju na Start tarifi na bonove.

Nemogu vjerovat.. Sad bih znaci sa fletericom koja mi je jedina dovoljna za pokriti internet promet koji mi treba, mogao uzeti i tu Weekend opciju.. Smijesno no uredu

Šta će ti Weekend opcija kad u Fleterici imaš neograničen internet? Kad imaš Fletericu normalno da ti se neće ponudit ta opcija na Moj A1 aplikaciji

Nemam fletericu, u tome je stvar. Do sada je weekend opcija bila sasvim dovoljna za moje potrebe no sad kad su je ukinuli više nema načina na koji bih mogao imati neograničeni internet barem za vikend, a da ne uzimam neku tarifu koja mi je jedino dosta fleterica jer trošim minimalno 20-tak giga po danu

Nisu ukinuli Weekend opciju. Uvijek se pojavljuje u Moj A1 aplikaciji, i to samo srijedom se pojavljuje

U redu, neznam jesi li pročitala gore kod Dražena, ona nije dostupna za aktivaciju na start tarifi za bonove koju ja imam. To znači da ne postoji način na koji bih ja mogao dobiti neograničeni internet ako nemam fletericu, koju ne planiram uzet zbog cijene. Neznam jednostavno malo bedasta odluka da a1 ukine to za bonaše, ko da prisilno žele da se prebacimo na tarifu.. Možda odlučim prijeći na nekog drugog operatera treba odlučit još jer ovo neće ići

Nije napisao da je ukinuta nego da nije dostupna samo za Start tarifu. Imam Sheralicu pa mi se Weekend opcija pojavljuje srijedom da je mogu aktivirati

Odgovori