Riješeno

Neograničeni internet

  • 12 July 2021
  • 5 odgovora
  • 474 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 5 odgovora

Pošto su sad ukinuli weekend opciju za bonaše, kako bi mi sada mogli dobiti neograničeni internet a da ne prelazimo na tarifu.. Jel postoji uopće način pošto ukidanje ove weekend opcije je stvarno bio mali fail za a1

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 13 July 2021, 07:46

Pogledaj original

Odgovora 5

Uopće ti nisu ukinuli Weekend opciju. Javlja se na Moj A1 aplikaciji od srijede i tada je možeš aktivirat, ali moći ćeš je koristit tek od petka od 17 sati

Razina korisnika 7
Bedž +3

Uvjeti korištenja Weekend opcije

Evo postavio sam pitanje tu na forumu zašto je poskupjela te zašto je više ne vidim, te mi je ovlaštena osoba (pošto je u imenu imala A1_primjer) rekla da je od 24.6. poskupjela sa 15 na 20 kuna te više nije dostupna za start na bonove tarifi.. Također je više nevidim na moj a1 aplikaciji. Ako netko ima više informacija bio bih zahvalan

Ako imaš Start tarifu na bonove, neće ti se pojaviti na Moj A1 aplikaciji. Ali ako aktiviraš Spikalicu, Sheralicu, Surfericu ili Strimalicu, onda će ti se pojavit svake srijede na aplikaciji da je možeš aktivirat

Opa, u drugom članku piše da je opcija moguća na tarifi start na bonove do 23.6.2021., a od 23.6.2021. da je dostupna "i" na spikalici, sheralici itd. Molim obratiti pozornost na slovo i. Da ne znam da nije dostupna na startu na bonove nakon čitanja ovog to još uvijek nebih znao. Btw hvala na dokumentu gogsy1975

Odgovori