Riješeno

neke NEjasnoce u vezi "novih" pravila

  • 16 November 2021
  • 2 odgovora
  • 184 pregleda

bok 🤗 nedavno sam dobija poruku "OBAVIJEST l Najava novosti u roamingu! Dok si u EU/EEA roamingu, surfas i dalje po jednakim uvjetima kao u Hrvatskoj, uz uvodjenje limita na potrosnju megabajta bez dodatne naknade. Nakon sto dosegnes limit, dostupne megabajte trosis i dalje, uz obracun dodatne roaming naknade od 28,29 kn/GB. Limit i dodatne naknade pocinju se primjenjivati za sljedece opcije koje aktiviras od 15.11.2021.: Tjedna 20GB (limit: 4243 MB), 9za9 (limit: 637 MB), Weekend (limit: 1415 MB). Do naplate ce doci samo ako iz svoje tarife i opcije potrosis ukupnu kolicinu megabajta na koju se ne primjenjuje dodatna naknada. Dobit ces SMS obavijest ako krene naplata dodatne naknade, a status potrosnje limita mozes pratiti na Moj A1. Vise informacija dostupno je u Uvjetima koristenja na https://bit.ly/A1-bonovi-uvjeti. Tvoj A1 tim" i nikaj mi nije jasno

koristim tarifu SPIKALICA za 49kn, ali sam cesto izvan HR, i kada sam vani, uplacujem 9za9 tih 15h20 dana

sta ovo znaci, da ako uplatim 9za9 nakon 637mb cu trosit svoje iz tarife ako sam u EU?! totalna glupost, iskreno!

mozda je vrijeme reci "zbogom"...

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 16 November 2021, 23:21

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6

Možda da razmisliš o opciji Fleterice dok si u roamingu? S fletericom dobiješ 17,4 gige u roamingu. Nisam baš gledala ostale operatere, ali čini mi se da je ovo fer i povoljna ponuda za 249 kn koliko košta fleterica.

Edit: u Fleterici nisu dostupne nijedna tjedna ili dnevna opcija, tak da kad u roamingu potrošiš tih 17 i nešt giga, kreće naplata po cijeni koju si naveo 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Pozdrav @dexxonns, točno, izmijenjeni su Uvjeti korištenja opcija u EU/EEA, no to ne znači da si ne možeš nešto drugo odabrati i nastaviti s korištenjem istog broja. @nickno je dala prvi prijedlog, osobno se slažem s njom. Mi možemo ponuditi i nešto drugo. Postoje tu razne pretplatničke tarife i popratne opcije za roaming, ali i druge tarife/opcije za korisnike bonova. Ako si zainteresiran za promjene po broju, javi nam se pa ćemo razmijeniti više info.

Odgovori